Certyfikaty dla Wojdyła Budownictwo

2008-05-30 12:18

W dniu 9 maja 2008 roku w miejscowości Mszana Dolna (okolice Rabki Zdroju) firma Wojdyła Budownictwo sp. z o. o. świętowała ważne wydarzenia, które zapisały się w jej historii.

W centrum Beskidu Wyspowego w tradycyjnym folwarku "Stara Winiarnia" spotkali się goście Stefanii i Stanisława Wojdyłów, właścicieli firmy Wojdyła Budownictwo sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju.
Podczas uroczystości właścicielom spółki zostały wręczone certyfikaty potwierdzające funkcjonowanie wdrożonego, certyfikowanego przez TÜV-CERT, Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z PN-EN ISO 9001:2000, PN-EN ISO 14001:2005 oraz PN-N-18001:2004. Firma świętowała również wdrożenie certyfikowanego przez ZSJZ systemu zapewnienia jakości w produkcji, który jest zgodny z publikacją NATO wg AQAP 2120:2006.
Podczas uroczystości Prezes Zarządu pisma "Profile Budowlane" złożył na ręce Stanisława Wojdyły Platynową Kielnię z Diamentem - najwyższy znak promocyjny przyznawany przez czasopismo. Tego dnia gościom wydarzenia zaprezentowano także powstałą niedawno firmę WOJDYŁA BUSINESS PARK SA.
Kompleks Wojdyła Business Park to zespół trzech niezależnych budynków klasy A w centrum Wrocławia. Do dyspozycji najemców przeznaczono nowoczesne powierzchnie usługowo-biurowe o najwyższej jakości wykończeniach. Kompleks dysponuje łącznie 24 tys. m2 powierzchni najmu na pięciu kondygnacjach.

maj 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej