Centrum handlowe Tarasy Zamkowe w Lublinie zostanie otwarte 4 marca 2015

2015-02-16 22:03
Centrum handlowe w Lublinie. Tarasy Zamkowe
Autor: Immofinanz Group Tarasy Zamkowe w Lublinie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami inwestora, Immofinanz Group, centrum handlowe Tarasy Zamkowe zostanie otwarte na początku marca. Tarasy Zamkowe to pierwsze polskie centrum handlowe, które uzyskało pre-certyfikat BREEAM Excellent.

Generalnym wykonawcą Tarasów Zamkowych był Warbud. Prace budowlane zostaly zakonczone zgodnie z harmonogramem i inwestor podał oficjalną datę otwarcia nowej galerii handlowej w Lublinie. 4 marca 2015 roku można będzie po raz pierwszy zrobić zakupy w nowej galerii i przykonać się na własne oczy jak wygląda ogród zaprojektowany na dachu galerii. Zielony dach Tarasów Zamkowych ma być tarasem widokowym dla klientów centrum. Z dachu galerii rozlega się piękny widok na lubelski zamek i Stare Miasto.

Na powierzchni 38 000 m2 na klientów czeka 150 sklepów i lokali usługowych.

Tarasy Zamkowe uzyskały certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej. Zastosowane technologie dotyczą redukcji zużycia energii o 36,4%, redukcji zużycia wody o 55%, redukcji emisji gazów cieplarnianych o 35% oraz zapewnienie zdrowszego środowiska dla pracowników.

Projekt centrum handlowego Tarasy Zamkowe powstał w pracowni Bolesława Stelmacha.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej