Budynek biurowy w gminie Nadarzyn

2007-05-22 16:20
Rusiec
Autor: STRABAG

W 2007 roku w miejscowości Rusiec w gminie Nadarzyn powstanie budynek biurowy. Inwestorem jest firma Mago S.A. Na początku lipca 2006 roku umowę na realizację obiektu podpisała przedsiębiorstwo Strabag.

Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 30 900 m2, natomiast powierzchnia zabudowy po wykonaniu wszystkich prac będzie liczyć ponad 16 000 m2. Obiekt będzie czterokondygnacyjny, wyposażony w windy. Parter będzie przeznaczony na część reprezentacyjną. Na pierwszym piętrze zaplanowano sale konferencyjne, sale rozmów i pomieszczenia biurowe. Na tyłach budynku powstanie magazyn, który będzie połączony z istniejącymi halami magazynowo-produkcyjnymi. Obok budynku biurowego powstanie parking na ponad 100 miejsc. 

W ramach przedsięwzięcia firma Strabag wybuduje obiekt biurowy, aneks magazynowy, a także wykona nową elewację istniejących hal. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Pro-Idea z Radziejowic. Prace budowlane ruszyły 24 lipca 2006 roku i potrwają dziewięć miesięcy.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej