Budowa fabryki Pilkington Automotive Poland zakończona

2015-11-23 15:08
Fabryka Pilkington Automotive Poland
Autor: materiał prasowy Fabryka Pilkington Automotive Poland w Chmielowie

Deweloper powierzchni przemysłowych, Panattoni Europe, zakończył prace w ramach budowy nowego zakładu produkcji innowacyjnych szyb samochodowych dla Pilkington Automotive Poland. Obiekt powstał w Chmielowie, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Nowoczesny zakład produkcji szyb samochodowych, Pilkington Automotive Poland, to druga fabryka firmy Panattoni Europe w Polsce. Będą w niej wytwarzane szyby przeznaczone dla producentów samochodów z całego świata, w tym również do pojazdów ciężarowych. Realizacja obiektu magazynowo-produkcyjnego o całkowitej powierzchni 56 000 m ², przebiegała w trzech etapach. Budowę rozpoczęto w 2012 roku i zakończono we wrześniu 2015.
Fabryka Pilkington Automotive Poland wyposażona jest w innowacyjne linie technologiczne: do enkapsulacji, produkcji szyb do ciężarówek, szyb przednich oraz do instalacji na nich dodatkowych elementów. Projekt inwestycyjny zrealizowany został w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 4.5 "Wsparcie inwestycji o dużym znaczeniu dla gospodarki", współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej