Budimex buduje dla Biedronki centrum dystrybucyjne

2012-10-29 12:55

Budimex rozpoczął w Gdańsku budowę nowego centrum dystrybucyjnego dla Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka.

Centrum dystrybucyjne Biedronki w Gdańsku będzie miało powierzchnię 86 855 m2. Budimex w ramach umowy wybuduje 5 budynków, w tym halę magazynową (21,5 m2), budynek biurowy (2,3 m2), myjnię dla TIRów i portiernię.

Na terenie inwestycji mają powstać również parking i place postojowe wraz z niezbędną infrastrukturą. Budimex dla Jeronimo Martins Polska zbuduje również sieć dróg wewnętrznych.

Wartość umowy to 59 850 000 złotych netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to lipiec 2013 roku.

Centrum dystrybucyjne Jeronimo Martins Polska w Gdańsku ma obsługiwać dostawy do sklepów sieci Biedronka w Polsce. Warto dodać, że inwestor Jeronimo Martins Polska w najnowszym rankingu Lista 2000, największych firm ocenianych według osiągniętych przez firmę w 2011 roku przychodów ze sprzedaży, znalazł się na 4 pozycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej