Biurowiec BPH Office Park nową siedzibą banku w Gdańsku

2014-02-20 11:56
biurowiec bph gdansk
Autor: Euro Styl Biurowiec klasy A BPH Office Park został wybudowany w systemie "built to suit" dla banku BPH, który jest jedynym najemcą

Nowy biurowiec BPH Office Park jest inwestycją gdańskiego dewelopera Euro Styl wybudowaną dla jednego klienta - banku BPH. Na początku 2014 roku została w całości przekazana klientowi.

Nowa siedziba banku BPH w Gdańsku składa się z trzech biurowców o łącznej powierzchni 19 520 m2. Cała inwestycja została wybudowana w systemie "built to suit" - jedynym najemcą powierzchni biurowej jest bank BPH. Początek realizacji inwestycji to sierpień 2011 roku. Pierwsze dwa budynki BPH Office Park deweloper, firma Euro Styl, przekazała klientowi w lipcu 2013 roku, trzeci na początku roku 2014.

Autorem projektu architektonicznego BPH Office Park jest Abacus S.C. Biuro Architektoniczne Monika i Andrzej Tyszkiewicz. BPH Office Park jest zespołem czteropiętrowych budynków z przeszklonymi elewacjami z charakterystycznymi kolorowymi elementami tworzącymi obramowanie zespoleń okiennych. Wnętrza biurowców są zbudowane na układzie open space. Biurowiec ma rozwiązania technologiczne i instalacyjne, w które powinny być wyposażone nowoczesne budynki biurowe.

Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Arbud Nieruchomości.

Euro Styl działa na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku, wcześniej z powodzeniem realizował inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście. Poza BPH Office Park deweloper wybudował biurowiec Opera Office.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej