Biurowiec BPH Office Park nową siedzibą banku w Gdańsku

2014-02-20 11:56
biurowiec bph gdansk
Autor: Euro Styl Biurowiec klasy A BPH Office Park został wybudowany w systemie "built to suit" dla banku BPH, który jest jedynym najemcą

Nowy biurowiec BPH Office Park jest inwestycją gdańskiego dewelopera Euro Styl wybudowaną dla jednego klienta - banku BPH. Na początku 2014 roku została w całości przekazana klientowi.

Nowa siedziba banku BPH w Gdańsku składa się z trzech biurowców o łącznej powierzchni 19 520 m2. Cała inwestycja została wybudowana w systemie "built to suit" - jedynym najemcą powierzchni biurowej jest bank BPH. Początek realizacji inwestycji to sierpień 2011 roku. Pierwsze dwa budynki BPH Office Park deweloper, firma Euro Styl, przekazała klientowi w lipcu 2013 roku, trzeci na początku roku 2014.

Autorem projektu architektonicznego BPH Office Park jest Abacus S.C. Biuro Architektoniczne Monika i Andrzej Tyszkiewicz. BPH Office Park jest zespołem czteropiętrowych budynków z przeszklonymi elewacjami z charakterystycznymi kolorowymi elementami tworzącymi obramowanie zespoleń okiennych. Wnętrza biurowców są zbudowane na układzie open space. Biurowiec ma rozwiązania technologiczne i instalacyjne, w które powinny być wyposażone nowoczesne budynki biurowe.

Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Arbud Nieruchomości.

Euro Styl działa na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku, wcześniej z powodzeniem realizował inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście. Poza BPH Office Park deweloper wybudował biurowiec Opera Office.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej