Amwin buduje halę magazynową dla firmy Wavin

2011-04-14 16:36
Hala magazynowa dla firmy Wavin
Autor: amwin Nowa hala magazynowa firmy Wavin w Buku będzie spełniać wysokie wymagania składowania materiałów

Firma Amwin została generalnym wykonawcą hali magazynowej z systemem regałów wysokiego składowania dla firmy Wavin Metalplast Buk.

Amwin, generalny wykonawca obiektów, dostawca hal stalowych i żelbetowych Qamwin wyburzy obecny obiekt w Buku i wybuduje nową halę magazynową. Obiekt będzie spełniał bardzo wysokie wymagania składowania materiałów, 4960 pozycji paletowych.

Zobacz także: We Wronkach powstaje nowa hala produkcyjna firmy Samsung

Nowa hala o powierzchni 3200 m2 i wysokości ok. 10 m będzie wykonana w całości w konstrukcji stalowej obudowanej płytą warstwową na ścianach hali. Dach hali będzie realizowany w układzie dwuspadowym z attyką, pokryty zostanie blachą konstrukcyjną, izolacją, a także folią PVC-membraną. Konstrukcja stalowa i obudowa zostanie zaprojektowana przez biuro konstrukcyjne wykonawcy, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin i wykonana w technologii blachownicowej.

Generalny wykonawca jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, branży sanitarnej i elektrycznej, wraz z odpowiedzialnością za pozyskanie uprawomocnionego pozwolenia na budowę. Do zadań firmy Amwin należy również przeprowadzenie prac ziemnych i fundamentowych, wykonanie posadzki przemysłowej oraz dostawa i montaż konstrukcji wraz z nowoczesnym systemem regałów wysokiego składowania.

Prace przy realizacji inwestycji rozpoczęły się w lutym 2011 r., termin zakończenia budowy przewidywany jest na grudzień 2011 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej