Amwin buduje halę magazynową dla firmy Wavin

2011-04-14 16:36
Hala magazynowa dla firmy Wavin
Autor: amwin Nowa hala magazynowa firmy Wavin w Buku będzie spełniać wysokie wymagania składowania materiałów

Firma Amwin została generalnym wykonawcą hali magazynowej z systemem regałów wysokiego składowania dla firmy Wavin Metalplast Buk.

Amwin, generalny wykonawca obiektów, dostawca hal stalowych i żelbetowych Qamwin wyburzy obecny obiekt w Buku i wybuduje nową halę magazynową. Obiekt będzie spełniał bardzo wysokie wymagania składowania materiałów, 4960 pozycji paletowych.

Zobacz także: We Wronkach powstaje nowa hala produkcyjna firmy Samsung

Nowa hala o powierzchni 3200 m2 i wysokości ok. 10 m będzie wykonana w całości w konstrukcji stalowej obudowanej płytą warstwową na ścianach hali. Dach hali będzie realizowany w układzie dwuspadowym z attyką, pokryty zostanie blachą konstrukcyjną, izolacją, a także folią PVC-membraną. Konstrukcja stalowa i obudowa zostanie zaprojektowana przez biuro konstrukcyjne wykonawcy, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin i wykonana w technologii blachownicowej.

Generalny wykonawca jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, branży sanitarnej i elektrycznej, wraz z odpowiedzialnością za pozyskanie uprawomocnionego pozwolenia na budowę. Do zadań firmy Amwin należy również przeprowadzenie prac ziemnych i fundamentowych, wykonanie posadzki przemysłowej oraz dostawa i montaż konstrukcji wraz z nowoczesnym systemem regałów wysokiego składowania.

Prace przy realizacji inwestycji rozpoczęły się w lutym 2011 r., termin zakończenia budowy przewidywany jest na grudzień 2011 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej