XIII Kongres Stolarki Polskiej. 24-25 maja 2023 zapraszamy na rozmowy o przyszłości branży budowlanej

2023-05-23 11:17
Kongres Stolarki Polskiej
Autor: POID Zachęcamy do udziału w Kongresie Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej organizowany jest przez Związek POiD. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Na uczestników kongresu czekają: złożony z trzech bloków tematycznych program merytoryczny, inspirujące rozmowy i wieczorna gala, na której wręczone zostaną branżowe nagrody.

Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze spotkanie w rodzimej branży stolarki budowlanej. Corocznie uczestniczy w nim ponad 300 osób: przedstawiciele firm z branży, reprezentanci świata biznesu, nauki, polityki i mediów. Podejmowane podczas Kongresu decyzje wpływają na przyszłość całego sektora i wyznaczają dalsze kierunki jego rozwoju. Udział w wydarzeniu jest również doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów oraz nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych.

Kongres Stolarki Polskiej 2023

Tegoroczny Kongres odbędzie się w dniach 24-25 maja w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****, przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie.

Tematyka wydarzenia to:

  • sztuczna inteligencja w branży stolarki,
  • nowe programy dopłat dla inwestorów,
  • zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej,
  • najnowsze trendy marketingowe.

XIII Kongres Stolarki Polskiej będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na swój program, lecz również międzynarodowy charakter. W tym roku będą w nim uczestniczyć przedstawicieli firm członkowskich EPPA (Europejskie Stowarzyszenie Branżowe Dostawców Systemów Okiennych z PCV) z całej Europy.

Program Kongresu Stolarki Polskiej

W tym roku podzielony on został na 3 bloki tematyczne:

  • I - dotyczyć będzie przyszłości branży budowlanej. O wpływie na rynek materiałów budowlanych uwarunkowań ekonomicznych, kulturowych i geopolitycznych opowie w swoim wystąpieniu prof. dr hab. Waldemar Rogowski, Wicedyrektor Instututu Finansów Korporacji i Inwestycji, Kierownik Zakładu Zarządzania Ryzykiem SGH. W dalszej części bloku przewidziano dwie debaty z udziałem ekspertów i przedstawicieli branży. Pierwsza dotyczyć będzie termomodernizacji i rządowych programów wsparcia oraz ich wpływu na utrzymanie sprzedaży i zatrudnienia w branży.  W trakcie drugiej omówione zostanie funkcjonowanie sektora budowlanego na tle sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie;
  • II - upłynie na omówieniu zagadnień gospodarki cyrkulacyjnej. Można się będzie dowiedzieć o najnowszych zmianach w prawie, sprawdzić, jak wygląda poziom recyklingu wyrobów stolarki i jakie są szanse jego rozwoju. Pasjonująco zapowiada się też debata poświęcona recyklingowi wyrobów stolarki budowlanej na polskim rynku;
  • III - poświęcony zostanie trendom marketingu w branży budowlanej w 2023 roku, a zwłaszcza wykorzystaniu najnowszych narzędzi, takich jak ChatGPT czy też AI Transformery. Uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie budować relacje z młodym pokoleniem w świecie cyfrowym. Kontynuacją rozmów w ramach tego bloku tematycznego będzie panel dyskusyjny z udziałem najlepszych marketingowców i sztucznej inteligencji, w których przedstawionych zostanie 5 najważniejszych obszarów marketingowych w branży budowlanej w 2023 roku.

Na koniec pierwszego dnia Kongresu odbędzie się uroczysta gala, podczas której dowiemy się, kto dołączy do grona Członków Honorowych POiD i poznamy laureatów branżowych nagród, w tym prestiżowych Orłów Polskiej Stolarki.

Nie zabraknie również okazji do doskonałej zabawy przy muzyce na żywo, a przyjazna atmosfera sprzyjać będzie dalszej integracji uczestników wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram XIII Kongresu Stolarki Polskiej: https://kongres.poid.eu/harmonogram-xiii/

Rejestracja na Kongres

Rejestracja na Kongres: kongres.poid.eu/rejestracja/.

Do zobaczenia na na XIII Kongresie Stolarki Polskiej!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej