XIII Kongres Stolarki Polskiej. 24-25 maja 2023 zapraszamy na rozmowy o przyszłości branży budowlanej

2023-05-23 11:17
Kongres Stolarki Polskiej
Autor: POID Zachęcamy do udziału w Kongresie Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej organizowany jest przez Związek POiD. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Na uczestników kongresu czekają: złożony z trzech bloków tematycznych program merytoryczny, inspirujące rozmowy i wieczorna gala, na której wręczone zostaną branżowe nagrody.

Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze spotkanie w rodzimej branży stolarki budowlanej. Corocznie uczestniczy w nim ponad 300 osób: przedstawiciele firm z branży, reprezentanci świata biznesu, nauki, polityki i mediów. Podejmowane podczas Kongresu decyzje wpływają na przyszłość całego sektora i wyznaczają dalsze kierunki jego rozwoju. Udział w wydarzeniu jest również doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów oraz nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych.

Kongres Stolarki Polskiej 2023

Tegoroczny Kongres odbędzie się w dniach 24-25 maja w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****, przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie.

Tematyka wydarzenia to:

  • sztuczna inteligencja w branży stolarki,
  • nowe programy dopłat dla inwestorów,
  • zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej,
  • najnowsze trendy marketingowe.

XIII Kongres Stolarki Polskiej będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na swój program, lecz również międzynarodowy charakter. W tym roku będą w nim uczestniczyć przedstawicieli firm członkowskich EPPA (Europejskie Stowarzyszenie Branżowe Dostawców Systemów Okiennych z PCV) z całej Europy.

Program Kongresu Stolarki Polskiej

W tym roku podzielony on został na 3 bloki tematyczne:

  • I - dotyczyć będzie przyszłości branży budowlanej. O wpływie na rynek materiałów budowlanych uwarunkowań ekonomicznych, kulturowych i geopolitycznych opowie w swoim wystąpieniu prof. dr hab. Waldemar Rogowski, Wicedyrektor Instututu Finansów Korporacji i Inwestycji, Kierownik Zakładu Zarządzania Ryzykiem SGH. W dalszej części bloku przewidziano dwie debaty z udziałem ekspertów i przedstawicieli branży. Pierwsza dotyczyć będzie termomodernizacji i rządowych programów wsparcia oraz ich wpływu na utrzymanie sprzedaży i zatrudnienia w branży.  W trakcie drugiej omówione zostanie funkcjonowanie sektora budowlanego na tle sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie;
  • II - upłynie na omówieniu zagadnień gospodarki cyrkulacyjnej. Można się będzie dowiedzieć o najnowszych zmianach w prawie, sprawdzić, jak wygląda poziom recyklingu wyrobów stolarki i jakie są szanse jego rozwoju. Pasjonująco zapowiada się też debata poświęcona recyklingowi wyrobów stolarki budowlanej na polskim rynku;
  • III - poświęcony zostanie trendom marketingu w branży budowlanej w 2023 roku, a zwłaszcza wykorzystaniu najnowszych narzędzi, takich jak ChatGPT czy też AI Transformery. Uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie budować relacje z młodym pokoleniem w świecie cyfrowym. Kontynuacją rozmów w ramach tego bloku tematycznego będzie panel dyskusyjny z udziałem najlepszych marketingowców i sztucznej inteligencji, w których przedstawionych zostanie 5 najważniejszych obszarów marketingowych w branży budowlanej w 2023 roku.

Na koniec pierwszego dnia Kongresu odbędzie się uroczysta gala, podczas której dowiemy się, kto dołączy do grona Członków Honorowych POiD i poznamy laureatów branżowych nagród, w tym prestiżowych Orłów Polskiej Stolarki.

Nie zabraknie również okazji do doskonałej zabawy przy muzyce na żywo, a przyjazna atmosfera sprzyjać będzie dalszej integracji uczestników wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram XIII Kongresu Stolarki Polskiej: https://kongres.poid.eu/harmonogram-xiii/

Rejestracja na Kongres

Rejestracja na Kongres: kongres.poid.eu/rejestracja/.

Do zobaczenia na na XIII Kongresie Stolarki Polskiej!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej