Stalgast nowym najemcą w ProLogis Park Warsaw II

2008-05-29 16:04

Firma Stalgast wynajęła 10 000 m2 powierzchni magazynowej i 2000 m2 powierzchni biurowej w centrum magazynowym ProLogis Park Warsaw II. Spółka planuje przeprowadzkę do nowego magazynu w lutym 2009 roku.

Przeprowadzona transakcja potwierdza trend korzystania ze specjalistycznych agencji nieruchomości i przenoszenia się firm do znanych deweloperów, gwarantujących stabilizację i nowoczesne rozwiązania logistyczne. Sprawne magazynowanie umożliwia dostarczenie klientowi towarów w czasie krótszym od 24 godzin.

Stalgast jest liderem na rynku urządzeń dla gastronomii, specjalizuje się w kompleksowym wyposażeniu kuchni, restauracji, stołówek i innych punktów gastronomicznych.

ProLogis Park Warsaw II jest nowoczesnym parkiem magazynowym, zaprojektowanym z myślą o średnich i dużych najemcach, w szczególności o operatorach logistycznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej