Najnowsze wydanie „Informatora Budowlanego-murator” i „Informatora Instalacyjnego-murator” już w sprzedaży!

2015-03-09 13:01
informatory 2015
Autor: Informator Budowlany

Informatory to grupa tytułów spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) z segmentu budowlanego i instalacyjnego kierowanych do profesjonalistów. Od 20 lat są obecne na rynku cieszą się niegasnącym zainteresowaniem czytelników.

Historia informatorów sięga 1995 roku, wówczas pojawiły się pierwsze ich egzemplarze dodawane do miesięcznika „Murator”. W formie książkowej „Informator Budowlany-murator” po raz pierwszy został wydany w 1997 roku. 5 lat później podzielono go na trzy niezależne tytuły: „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”, „Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Stolarka Otworowa i Akcesoria”, zaś w 2001 wydzielono „Informator Instalacyjny-murator”. Te cztery autonomiczne grzbiety od lat stanowią cenne źródło wiedzy dla konstruktorów, inżynierów, architektów, projektantów i wykonawców.

Informatory powstały by ułatwić orientację na polskim rynku wyrobów, a także producentów, przedstawicieli i dystrybutorów materiałów budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej. Ich główną zaletą jest uporządkowana i przejrzysta forma. Trzon stanowią prezentacje ofert firm, na które składają się opisy wyrobów, zdjęcia, rysunki i schematy, a także kod 2D, umożliwiający przejście do teczki firmy w serwisie Tuznajdziesz.pl. Istotnym elementem są artykuły merytoryczne pisane przy współpracy zarówno ze stowarzyszeniami, jak i specjalistami z danych dziedzin, indeksy nowości, a także rozbudowane indeksy produktów, stanowiące jednocześnie kompleksowy przegląd firm działających w branży.

Od edycji 2015 informatory dostępne są także w wersji cyfrowej. Do dyspozycji czytelników oddane zostały wygodne e-książeczki, które można przeglądać na komputerze, a także aplikacje na tablety i smartfony (oparte na systemie iOS oraz Android). Dostępy do wydań cyfrowych dołączane są do zakupionego pakietu tytułów drukowanych.

Jesteś zainteresowany najnowszym wydaniem informatorów? Nie czekaj – ZAMÓW!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej