LUG kupuje i sprowadza do Polski 50 ton sprzętu ochrony osobistej

2020-04-16 17:55
LUG kupuje i sprowadza do Polski 50 ton sprzętu ochrony osobistej
Autor: LUG

Zakupiony i sprowadzony do Polski przez firmę LUG sprzęt jest przeznaczony do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lubuskich placówek medycznych i służb, którzy każdego dnia stają na pierwszej linii frontu walki o zdrowie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

W związku z postępującym rozprzestrzenianiem się epidemii wirusa COVID-19 i rosnącym zapotrzebowaniem na środki ochrony osobistej, do zrealizowania zamówienia ilości niezbędnych dla placówek medycznych często konieczna jest koordynacja bezpośrednio z zagranicznymi producentami i operatorami logistycznymi.

Firma LUG wykorzystując doświadczenie w działalności międzynarodowej i posiadane kontakty skoordynowała cały proces zakupu oraz przygotowania transportu do Polski 50 ton sprzętu ochrony osobistej, w tym:

  • 1 000 000 par rękawiczek,
  • 150  000 maseczek,
  • 35  000 gogli,
  • 25  000 kompletnych kombinezonów,
  • 4  000 przyłbic.

Nasze doświadczenie, wiedza i odpowiednie zasoby umożliwiają nam efektywne prowadzenie takich procesów nawet na takich odległych rynkach jak Chiny. Jesteśmy gotowi zaoferować również innym regionom taką pomoc jak w przypadku Województwa Lubuskiego i Zielonej Góry. Chętnie zaangażujemy nasze know-how i zasoby we wspólny wysiłek walki z koronawirusem, mówi Mariusz Ejsmont, V-Prezes Zarządu LUG S.A.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej