LUG kupuje i sprowadza do Polski 50 ton sprzętu ochrony osobistej

2020-04-16 17:55
LUG kupuje i sprowadza do Polski 50 ton sprzętu ochrony osobistej
Autor: LUG

Zakupiony i sprowadzony do Polski przez firmę LUG sprzęt jest przeznaczony do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lubuskich placówek medycznych i służb, którzy każdego dnia stają na pierwszej linii frontu walki o zdrowie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

W związku z postępującym rozprzestrzenianiem się epidemii wirusa COVID-19 i rosnącym zapotrzebowaniem na środki ochrony osobistej, do zrealizowania zamówienia ilości niezbędnych dla placówek medycznych często konieczna jest koordynacja bezpośrednio z zagranicznymi producentami i operatorami logistycznymi.

Firma LUG wykorzystując doświadczenie w działalności międzynarodowej i posiadane kontakty skoordynowała cały proces zakupu oraz przygotowania transportu do Polski 50 ton sprzętu ochrony osobistej, w tym:

  • 1 000 000 par rękawiczek,
  • 150  000 maseczek,
  • 35  000 gogli,
  • 25  000 kompletnych kombinezonów,
  • 4  000 przyłbic.

Nasze doświadczenie, wiedza i odpowiednie zasoby umożliwiają nam efektywne prowadzenie takich procesów nawet na takich odległych rynkach jak Chiny. Jesteśmy gotowi zaoferować również innym regionom taką pomoc jak w przypadku Województwa Lubuskiego i Zielonej Góry. Chętnie zaangażujemy nasze know-how i zasoby we wspólny wysiłek walki z koronawirusem, mówi Mariusz Ejsmont, V-Prezes Zarządu LUG S.A.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej