Konkurs na projekt schodów

2011-04-18 17:11
Konkurs na projekt schodów modułowych
Autor: Best Image PR

Zaprojektuj nowatorski model schodów w nowym systemie schodów modułowych i wygraj 6 tys. złotych. Ruszył ogólnopolski konkurs pod patronatem Rintal Polska, producenta i dystrybutora schodów do wnętrz. Jeżeli jesteś architeketem, inżyniem budownictwa lub ambitnym studentem szkoły architektonicznej- ten projekt adresowany jest do Ciebie.

Wyzwaniem dla uczestników jest zaprojektowanie innowacyjnego projektu, zgodnego z obecnymi trendami modelu schodów z poręczami w nowym systemie powtarzalnych modułów. W projekcie przede jury będzie oceniało oryginalność oraz niekonwencjoanlna aranżacja schodów z resztą wnętrza. Zarówno schody jak i poręcze powinny być uniwersalne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Przed projektantami zadanie stworzenia uniwersalnego elementu konstrukcji, który pozwoli na swobodne kształtowanie różnych wariantów zabiegu schodów.Nagrodą główną w konkursie jest 6 tysięcy złotych. 2,5 oraz 1,5 tysiąca złotych przypadnie osobom, które zajmą kolejno drugie i trzecie miejsce.

By wziąć udział w konkursie należy w terminie do 1 października 2011 r. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.rintal.pl/konkurs

Prace należy wysyłać do 30 października 2011 r. na adres: Rintal Polska sp z o.o. ul. 30 Stycznia 43 83-110 Tczew Ogłoszenie wyników nastąpi 26 listopada 2011 r. Zapytania składać można na adres konkurs@rintal.pl  do 30 września 2011 r. Patronami medialnymi konkursu są miesięczniki Architektura-Murator oraz Weranda.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej