Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD

2010-01-26 17:07
Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.

Bez wkładu pieniężnego możesz zdobyć profesjonalne umiejętności w zakresie komputerowego projektowania w programie ArchiCAD. Firma Sad Sp. z o. o. zaprasza do udziału w szkoleniach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu "Nowoczesne projektowanie. Program szkoleń z zakresu komputerowego wspomagania projektowania".

Celem projektu jest zapoznanie uczestników z nowoczesnym programem architektonicznym ArchiCAD 12, do komputerowego wspomagania projektowania. Program ArchiCAD to lider na światowym rynku oprogramowania CAD służącego projektowaniu architektonicznemu.

Szkolenia przeznaczone są dla architektów i inżynierów budowlanych, którzy: 
• chcą poznać program ArchiCAD i zacząć wykorzystywać w swojej pracy; 
• wykorzystują program ArchiCAD w stopniu podstawowym, a chcieliby poznać go lepiej; 
• pracują na niższych wersjach tego programu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z dwóch szkoleń realizowanych w ramach projektu "Nowoczesne projektowanie":

Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu w ramach tego projektu - w szkoleniu pierwszego lub drugiego stopnia.
Terminy najbliższych szkoleń

Trzydniowy kurs ArchiCAD - I stopień pozwala na swobodne poruszanie się w programie, a nowy projekt możemy zacząć tworzyć praktycznie od zaraz. W ciągu tych trzech dni poznamy podstawowe funkcje programu przy pomocy których zaprojektujemy nasz pierwszy wirtualny budynek. Przede wszystkim poznamy sposób pracy z podstawowymi obiektami programu takimi jak ściany, otwory okienne i drzwiowe, dachy, stropy, schody itp. Poznamy podstawowe komendy edycyjne a także narzędzia do obróbki i podglądu grafiki. Nauczymy się jak tworzyć duże ściany szklane za pomocą przegrody strukturalnej czy teren za pomocą siatki. Po zapoznaniu się z narzędziami i obiektami stworzymy nasz pierwszy wirtualny budynek. Zaprojektujemy rzuty kondygnacji, przekroje i elewacje, nauczymy się operacji na bryłach a także poznamy problematykę modelowania przestrzennego. Zobaczymy jak łatwo można zmieniać tryb projektowania przełączając się pomiędzy rozmaitymi oknami widokowymi. Poznamy także to co każdy architekt lubi najbardziej czyli tworzenie fotorealistycznych i wrażeniowych wizualizacji, przeprowadzenie analizy nasłonecznienia oraz wykonanie krótkiej animacji. Na koniec wykonamy zestawienia stolarki drzwiowej i okiennej a także nauczymy się jak tworzyć dokumentację techniczną.

Dla tych którzy chcieliby pogłębić swoje umiejętności w pracy z ArchiCAD-em proponujemy kurs ArchiCAD - II stopień. Szkolenie skierowane jest dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę o umiejętność tworzenia elementów bibliotecznych, współpracę z innym oprogramowaniem CAD, czy tez pogłębić umiejętności związane z modelowaniem przestrzennym.

Szkolenie jest dofinansowywane ze środków UE i można je odbyć nawet całkowicie bezpłatnie.
Wkład prywatny - w formie bezgotówkowej wynosi odpowiednio:

  • 253,88 zł przy szkoleniu "ArchiCAD - I stopień"
  • 119,63 zł przy szkoleniu "ArchiCAD - II stopień"

Pracodawca musi złożyć jedynie oświadczenie, że pracownik w czasie kiedy był na szkoleniu zarobił co najmniej równowartość kwoty określonej jako "wkład prywatny".
Jeśli kwota zarobków jest niższa od "wkładu prywatnego", to pracodawca dopłaca jedynie różnicę.

Aby wziąć udział w szkoleniu najeży spełnić kryteria uczestnictwa i wypełnić dokumentację szkoleniową.

Szkolenia są realizowane małych i mikro- przedsiębiorstw z następujących województw: dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie.

Zgłoszenia, szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów: edukacja.sad.com.pl
e-mail: [email protected]

ArchiCAD 12
Autor: Sad Sp. z o.o.
Projekt realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Autor: brak danych


Projekt realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej

Materiał sponsorowany