Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD

2010-01-26 17:07
Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.

Bez wkładu pieniężnego możesz zdobyć profesjonalne umiejętności w zakresie komputerowego projektowania w programie ArchiCAD. Firma Sad Sp. z o. o. zaprasza do udziału w szkoleniach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu "Nowoczesne projektowanie. Program szkoleń z zakresu komputerowego wspomagania projektowania".

Celem projektu jest zapoznanie uczestników z nowoczesnym programem architektonicznym ArchiCAD 12, do komputerowego wspomagania projektowania. Program ArchiCAD to lider na światowym rynku oprogramowania CAD służącego projektowaniu architektonicznemu.

Szkolenia przeznaczone są dla architektów i inżynierów budowlanych, którzy: 
• chcą poznać program ArchiCAD i zacząć wykorzystywać w swojej pracy; 
• wykorzystują program ArchiCAD w stopniu podstawowym, a chcieliby poznać go lepiej; 
• pracują na niższych wersjach tego programu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z dwóch szkoleń realizowanych w ramach projektu "Nowoczesne projektowanie":

Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu w ramach tego projektu - w szkoleniu pierwszego lub drugiego stopnia.
Terminy najbliższych szkoleń

Trzydniowy kurs ArchiCAD - I stopień pozwala na swobodne poruszanie się w programie, a nowy projekt możemy zacząć tworzyć praktycznie od zaraz. W ciągu tych trzech dni poznamy podstawowe funkcje programu przy pomocy których zaprojektujemy nasz pierwszy wirtualny budynek. Przede wszystkim poznamy sposób pracy z podstawowymi obiektami programu takimi jak ściany, otwory okienne i drzwiowe, dachy, stropy, schody itp. Poznamy podstawowe komendy edycyjne a także narzędzia do obróbki i podglądu grafiki. Nauczymy się jak tworzyć duże ściany szklane za pomocą przegrody strukturalnej czy teren za pomocą siatki. Po zapoznaniu się z narzędziami i obiektami stworzymy nasz pierwszy wirtualny budynek. Zaprojektujemy rzuty kondygnacji, przekroje i elewacje, nauczymy się operacji na bryłach a także poznamy problematykę modelowania przestrzennego. Zobaczymy jak łatwo można zmieniać tryb projektowania przełączając się pomiędzy rozmaitymi oknami widokowymi. Poznamy także to co każdy architekt lubi najbardziej czyli tworzenie fotorealistycznych i wrażeniowych wizualizacji, przeprowadzenie analizy nasłonecznienia oraz wykonanie krótkiej animacji. Na koniec wykonamy zestawienia stolarki drzwiowej i okiennej a także nauczymy się jak tworzyć dokumentację techniczną.

Dla tych którzy chcieliby pogłębić swoje umiejętności w pracy z ArchiCAD-em proponujemy kurs ArchiCAD - II stopień. Szkolenie skierowane jest dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę o umiejętność tworzenia elementów bibliotecznych, współpracę z innym oprogramowaniem CAD, czy tez pogłębić umiejętności związane z modelowaniem przestrzennym.

Szkolenie jest dofinansowywane ze środków UE i można je odbyć nawet całkowicie bezpłatnie.
Wkład prywatny - w formie bezgotówkowej wynosi odpowiednio:

  • 253,88 zł przy szkoleniu "ArchiCAD - I stopień"
  • 119,63 zł przy szkoleniu "ArchiCAD - II stopień"

Pracodawca musi złożyć jedynie oświadczenie, że pracownik w czasie kiedy był na szkoleniu zarobił co najmniej równowartość kwoty określonej jako "wkład prywatny".
Jeśli kwota zarobków jest niższa od "wkładu prywatnego", to pracodawca dopłaca jedynie różnicę.

Aby wziąć udział w szkoleniu najeży spełnić kryteria uczestnictwa i wypełnić dokumentację szkoleniową.

Szkolenia są realizowane małych i mikro- przedsiębiorstw z następujących województw: dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie.

Zgłoszenia, szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów: edukacja.sad.com.pl
e-mail: szkolenia_parp848@sad.com.pl

ArchiCAD 12
Autor: Sad Sp. z o.o.
Projekt realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Autor: brak danych


Projekt realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej