Budownictwo niskoenergetyczne - prawo, technologia, praktyka

2008-08-29 16:46

Jakie są podstawowe założenia budownictwa niskoenergetycznego? Czym jest charakterystyka termiczna budynków oraz jaki wpływ na klasy energetyczne ma technika instalacyjna? Jakie rozwiązania stosowane w budownictwie energooszczędnym poprawiają efektywność energetyczną budynków? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą  eksperci - teoretycy i praktycy z dziedziny budownictwa niskoenergetycznego - 30 września 2008 roku, w Poznaniu.

Dzięki skutecznym rozwiązaniom zyskujemy nie tylko my, ale również środowisko, dlatego energochłonność budynku staje się ważną informacją niezbędną przy podejmowaniu decyzji o zakupie domu lub mieszkania. O tym, czy budynek jest efektywny energetycznie w dużej mierze decyduje zaprojektowanie i wykonanie go zgodnie z zasadami energooszczędności. Ogólnopolska konferencja szkoleniowa "Budownictwo niskoenergetyczne - prawo, technologia, praktyka" ma na celu rozpowszechnianie informacji na temat podstawowych zagadnień dotyczących budownictwa niskoenergetycznego oraz dostępnych technik i technologii.

Spotkanie, organizowane przez firmę Abrys, to wyjątkowa okazja do uczestniczenia w rozmowach środowiska architektów, projektantów, instalatorów, deweloperów oraz do wymiany kontaktów z producentami materiałów i dostawcami nowych rozwiązań technologicznych.

Konferencja "Budownictwo niskoenergetyczne - prawo, technologia, praktyka", pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Narodowej Agencji Poszanowania Energii oraz Politechniki Poznańskiej, odbędzie się 30 września 2008 roku w poznańskim Word Trade Center. Sponsorem generalnym konferencji jest firma REHAU.

Więcej informacji:
Beata Hryc-Jusik
tel.: 061 655 81 23
[email protected]
http://www.abrys.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej

Materiał sponsorowany