Zaprawy online

2009-05-23 12:00
Nauka online
Autor: TransmisjeOnline

Druga edycja programu szkoleniowego CEKOLschool zbliża się do końca. W czwartek 4 czerwca odbędzie się siódme, ostatnie spotkanie online. Tytuł najbliższej lekcji online brzmi: "Cementowe zaprawy klejące i ich wykorzystanie".

Dzięki nowym narzędziom internetowym firmy TransmisjeOnline, każdy może zorganizować i przeprowadzić takie szkolenie. Przykładem takiego przedsięwzięcia jest cykl szkoleń online CEKOLschool, zorganizowanych dla uczniów z kilkudziesięciu szkół w całej Polsce.

Założeniem projektu CEKOLschool było dotarcie do jak najszerszego grona uczniów szkół budowlanych. W I edycji programu, trwającej od lutego do czerwca 2008 roku, w 7 lekcjach przeprowadzonych online uczestniczyli uczniowie z ponad 25 szkół budowlanych. Aby przeprowadzić te 7 lekcji w sposób tradycyjny trzeba by zorganizować łącznie 175 szkoleń w 25 miejscach! SpotkaniaOnline pozwalają nie tylko na wielokrotne zwiększenie zasięgu, ale przede wszystkim na radykalne obniżenie kosztów. Sukces tego przedsięwzięcia zaowocował drugą jego edycją, która w tym roku rozpoczęła się 12 marca. W pierwszej lekcji online wzięło udział już ponad 40 szkół z całej Polski.

Nauka online
Autor: TransmisjeOnline Każda z lekcji składa się z dwóch części. W pierwszej odbywa się multimedialna prezentacja produktu, drugą zaś jest praktyczny pokaz. Wszystkie spotkania odbywają się na żywo.

Każda z lekcji składa się z dwóch części. W pierwszej odbywa się multimedialna prezentacja produktu, drugą zaś jest praktyczny pokaz. Wszystkie spotkania odbywają się na żywo i dzięki usłudze SpotkanieOnline transmitowane są z Gdańska, siedziby głównej firmy CEDAT, producenta marki CEKOL, a odbierane przez budowlane szkoły średnie z całej Polski. W trakcie każdego ze spotkań uruchamiany jest też czat, co umożliwia uczniom interaktywne uczestnictwo w lekcji. Mogą oni zadawać pytania odnośnie każdej z omawianych kwestii i na bieżąco otrzymują odpowiedzi.

Przedsięwzięcie godne naśladownictwa...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej