Webinar: OEM TERM pompy ciepła dla budynków jedno- i wielorodzinnych, nowych i modernizowanych

2020-09-25 10:27 Materiał sponsorowany
ekspert firmy OEM ENERGY Jacek Kocinski
Autor: OEM ENERGY Webinar poprowadzi Jacek Kociński, kierownik działu pomp ciepła w OEM ENERGY

Tematem szkolenia są powietrzne pompy ciepła. Podczas webinaru ekspert firmy OEM ENERGY omówił zasadę działania powietrznych pomp ciepła i zasady doboru urządzeń. Na przykładach konkretnych realizacji widać zalety pomp ciepła OEM TERM.

Pompy ciepła, które wykorzystują jako źródło energii powietrze służą zarówno do ogrzewania pomieszczeń w okresie zimowym, chłodzenia w okresie letnim, jak i podgrzewania wody. Za wyborem powietrznej pompy ciepła przemawiają niskie koszty inwestycyjne oraz prostota instalacji. Pompy ciepła powietrze-woda nie wymagają wykonywania dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura powietrza spada do -25°C.

Agenda webinaru

  • Zasady działania powietrznych pompach ciepła OEM TERM
  • Podstawowe komponenty – sprężarki, automatyka
  • Cechy charakterystyczne OEM TERM – zalety, wersje wykonania i wyposażenia
  • Podstawowe zasady doboru pomp ciepła powietrze-woda OEM TERM
  • Przykłady zastosowania – omówienie konkretnych rozwiązań

Webinar poprowadził ekspert firmy OEM ENERGY, Jacek Kociński - kierownik działu pomp ciepła w OEM ENERGY. W branży od 26 lat (technika grzewcza i ciepłownictwo budynków wielorodzinnych, armatura grzewcza i hydrauliczna oraz kolektory słoneczne). Człowiek z ogromną wiedzą techniczną, którą chętnie się dzieli. W przeszłości pracownik naukowy Politechniki Częstochowskiej. Obecnie zajmuję się projektami i inwestycjami pomp ciepła oraz doradztwem technicznym. Przeprowadza również szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej