Rusztowanie jezdne, składane z serii Stabilo Professional - nowość dla profesjonalistów

2018-10-01 8:17
Rusztowanie jezdne
Autor: Krause Rusztowanie jezdne z serii STABILO Professional

Rusztowanie jezdne, które bardzo łatwo i szybko się rozkłada, jest wygodne w użytkowaniu i transporcie to nowość firmy Krause. Rusztowanie jezdne z serii Stabilo Professional spełnia wymagania ekip budowlanych w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy.

Rusztowanie jezdne Stabilo

Rusztowanie te jedno z podstawowych narzędzi pracy fachowców na budowach. Składane rusztowanie jezdne sprawdza się w pracy wymagającej pośpiechu i szybkiego przemieszczania się budowlańców. Nowe rusztowanie jezdne błyskawicznie rozkłada się, jak i składa. Rozłożenie modułu bazowego oraz zawieszenie podestu - po tych dwóch ruchach rusztowanie jest gotowe do użytkowania.

Konstrukcja rusztowania wyposażona została w 4 rolki jezdne (z hamulcem), co pozwala na szybką zmianę ustawienia, a dzięki wysokości ramy równej 1,8 m, bez problemu zmieści się w standardowy otwór drzwiowy. W wersji złożonej zajmuje natomiast niewiele miejsca i może być z powodzeniem przewożona w samochodzie osobowym typu combi.

Rusztowanie jezdne Krause
Autor: Krause Nowość od Krause - rusztowanie Stabilo Proffesional, które rozkłada się w zaledwie dwóch ruchach

Rusztowanie jezdne z wygodnym podestem

Konstrukcję rusztowania aluminiowego zaprojektowano w taki spoób, aby była jak najbardziej stabilna - opiera się na aluminiowych profilach tunelowych dużej średnicy. Wykonane zgodnie z normą DIN EN 1004 i certyfikowany przez TÜV rusztowanie, wytrzymuje obciążenie do 200 kg/m². Choć podest może być zawieszony nad podłożem maksymalnie na wysokości 1 m (zmiana co jeden szczebel), to i tak gwarantuje on użytkownikom wysokość roboczą ok. 3 m.
Duży (2x0,6 m) antypoślizgowy podest roboczy jest bezpieczny w użytkowaniu, wygodny i chroni pracowników w trudnych warunkach pogodowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej