Rusztowanie jezdne, składane z serii Stabilo Professional - nowość dla profesjonalistów

2018-10-01 8:17
Rusztowanie jezdne
Autor: Krause Rusztowanie jezdne z serii STABILO Professional

Rusztowanie jezdne, które bardzo łatwo i szybko się rozkłada, jest wygodne w użytkowaniu i transporcie to nowość firmy Krause. Rusztowanie jezdne z serii Stabilo Professional spełnia wymagania ekip budowlanych w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy.

Rusztowanie jezdne Stabilo

Rusztowanie te jedno z podstawowych narzędzi pracy fachowców na budowach. Składane rusztowanie jezdne sprawdza się w pracy wymagającej pośpiechu i szybkiego przemieszczania się budowlańców. Nowe rusztowanie jezdne błyskawicznie rozkłada się, jak i składa. Rozłożenie modułu bazowego oraz zawieszenie podestu - po tych dwóch ruchach rusztowanie jest gotowe do użytkowania.

Konstrukcja rusztowania wyposażona została w 4 rolki jezdne (z hamulcem), co pozwala na szybką zmianę ustawienia, a dzięki wysokości ramy równej 1,8 m, bez problemu zmieści się w standardowy otwór drzwiowy. W wersji złożonej zajmuje natomiast niewiele miejsca i może być z powodzeniem przewożona w samochodzie osobowym typu combi.

Rusztowanie jezdne Krause
Autor: Krause Nowość od Krause - rusztowanie Stabilo Proffesional, które rozkłada się w zaledwie dwóch ruchach

Rusztowanie jezdne z wygodnym podestem

Konstrukcję rusztowania aluminiowego zaprojektowano w taki spoób, aby była jak najbardziej stabilna - opiera się na aluminiowych profilach tunelowych dużej średnicy. Wykonane zgodnie z normą DIN EN 1004 i certyfikowany przez TÜV rusztowanie, wytrzymuje obciążenie do 200 kg/m². Choć podest może być zawieszony nad podłożem maksymalnie na wysokości 1 m (zmiana co jeden szczebel), to i tak gwarantuje on użytkownikom wysokość roboczą ok. 3 m.
Duży (2x0,6 m) antypoślizgowy podest roboczy jest bezpieczny w użytkowaniu, wygodny i chroni pracowników w trudnych warunkach pogodowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej