Bloczek akustyczny SILIKAT A12 Grupy SILIKATY

2013-07-12 12:29
Bloczek akustyczny SILIKAT
Autor: Grupa SILIKATY Bloczek akustyczny SILIKAT A12

Grupa SILIKATY wprowadziła na rynek nowy bloczek akustyczny SILIKAT A12. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością, niepalnością, wysokim poziomem termoizolacyjności i dobrą izolacyjnością akustyczną.

SILIKAT A12. Bloczek silikatowy do wznoszenia jednowarstwowych ścian murowanych o podwyższonej izolacyjności akustycznej

Bloczek akustyczny SILIKAT A12 pozbawiony jest drążeń. Jako wyrób pełny o wysokiej klasie gęstości 2,0 i dużej masie powoduje, że wykonane z niego ściany spełniają wymagania dotyczące izolacyjności akustycznej przegród działowych w obrębie mieszkania (norma PN-B-02151-3;1999).

Bloczek silikatowy akustyczny SILIKAT A12 o wymiarach 250x120x220mm przeznaczony jest do wznoszenia murowanych ścian działowych o podwyższonej izolacyjności akustycznej grubości 12 cm. Najczęściej wykorzystywany jest do wykonywania ścian pomieszczeń sanitarnych lub zabudowy różnego rodzaju szachtów, gdzie przede wszystkim zapobiega hałasom instalacyjnym. Ściana działowa wykonana z SILIKATU A12 izoluje od hałasu, a ze względu na brak drążeń pozwala na łatwy i bezpieczny montaż różnego rodzaju ciężkich przedmiotów.

Bloczki SILIKAT A12 oferowane przez Grupę SILIKATY wyróżnia: dokładność T2, która pozwala na murowanie z silikatów na cienką spoinę, a także wysoka klasa odporności ogniowej. Ściana grubości 12 cm wykonana z SILIKATU A12 zapewnia nośność, szczelność i izolacyjność ogniową przy bezpośrednim działaniu ognia przez dwie godziny - REI 120.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej