Papa asfaltowa, termozgrzewalna

2007-05-22 15:50

Jest to papa asfaltowa wentylacyjna na osnowie z tkaniny z welonu szklanego o gramaturze 60 g/m2. Jej wierzchnia strona pokryta jest posypką drobnoziarnistą. Spodnia strona zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego. Papa jest perforowana (otwory o średnicy 40 mm) na całej powierzchni.

Firma Swisspor Polska wprowadziła w sezonie budowlanym 2006 do swojej oferty papę termozgrzewalną o nazwie Czarna Mamba Perfor. Jest to papa asfaltowa wentylacyjna na osnowie z tkaniny z welonu szklanego o gramaturze 60 g/m2. Jej wierzchnia strona pokryta jest posypką drobnoziarnistą. Spodnia strona zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego. Papa jest perforowana (otwory o średnicy 40 mm) na całej powierzchni. Papa jest stosowana jako warstwa wentylacyjna w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Jej mocowanie do podłoża odbywa się punktowo poprzez otwory podczas zgrzewania warstwy papy stanowiącej właściwą izolację wodochronną. Papy nie wlicza się do liczby warstw pokrycia.

Perfor
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej