Isoplan PY PV 200 S52H

2007-05-29 13:15

Papa przeznaczona jest do stosowania jako wierzchnia warstwa w wielowarstwowych systemach hydroizolacji dachów płaskich oraz wierzchnia warstwa dachów płaskich z istniejącymi pokryciami asfaltowymi (renowacja).

Od sierpnia 2002 r. dostępna jest w sprzedaży papa firmy Isoglass - Isoplan PY PV 200 S52H - asfaltowa, zgrzewalna papa wierzchniego krycia na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa przeznaczona jest do stosowania jako wierzchnia warstwa w wielowarstwowych systemach hydroizolacji dachów płaskich oraz wierzchnia warstwa dachów płaskich z istniejącymi pokryciami asfaltowymi (renowacja). Pozwala na pełne zgrzewanie oraz łączenie na zakład. Zakłady wzdłużne powinny wynosić 10 cm, a zakłady czołowe od 12 do 15 cm. Na papy udzielana jest 5-letnia gwarancja w formie karty gwarancyjnej, wystawianej na życzenie klienta.
Od dnia 12 lipca 2002 roku produkt ma Certyfikat upoważniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa B. Certyfikat został wydany przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej - Biuro Certyfikacji Wyrobów w Katowicach.

Parametry techniczne  
Długość rolki [m]:  5
Grubość [mm]:  5,2
Szerokość rolki [m]:  1
Ilość rolek na palecie [szt.]:  24
Gramatura osnowy [g/m2]:  200
Wytrzymałość na rozciąganie wzdłużne [N/5cm]:  min. 600
Wytrzymałość na rozciąganie poprzeczne [N/5cm]:  min. 400
Wydłużenie przy zerwaniu - wzdłużne [%]:  min. 40
Wydłużenie przy zerwaniu - poprzeczne [%]:  min. 40
Łamliwość w niskich temp. [°C]:  0
Temperatura mięknienia [°C]:  70
Gwarancja [lat]:  5

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej