Isoplan PY PV 200 S52H

2007-05-29 13:15

Papa przeznaczona jest do stosowania jako wierzchnia warstwa w wielowarstwowych systemach hydroizolacji dachów płaskich oraz wierzchnia warstwa dachów płaskich z istniejącymi pokryciami asfaltowymi (renowacja).

Od sierpnia 2002 r. dostępna jest w sprzedaży papa firmy Isoglass - Isoplan PY PV 200 S52H - asfaltowa, zgrzewalna papa wierzchniego krycia na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa przeznaczona jest do stosowania jako wierzchnia warstwa w wielowarstwowych systemach hydroizolacji dachów płaskich oraz wierzchnia warstwa dachów płaskich z istniejącymi pokryciami asfaltowymi (renowacja). Pozwala na pełne zgrzewanie oraz łączenie na zakład. Zakłady wzdłużne powinny wynosić 10 cm, a zakłady czołowe od 12 do 15 cm. Na papy udzielana jest 5-letnia gwarancja w formie karty gwarancyjnej, wystawianej na życzenie klienta.
Od dnia 12 lipca 2002 roku produkt ma Certyfikat upoważniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa B. Certyfikat został wydany przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej - Biuro Certyfikacji Wyrobów w Katowicach.

Parametry techniczne  
Długość rolki [m]:  5
Grubość [mm]:  5,2
Szerokość rolki [m]:  1
Ilość rolek na palecie [szt.]:  24
Gramatura osnowy [g/m2]:  200
Wytrzymałość na rozciąganie wzdłużne [N/5cm]:  min. 600
Wytrzymałość na rozciąganie poprzeczne [N/5cm]:  min. 400
Wydłużenie przy zerwaniu - wzdłużne [%]:  min. 40
Wydłużenie przy zerwaniu - poprzeczne [%]:  min. 40
Łamliwość w niskich temp. [°C]:  0
Temperatura mięknienia [°C]:  70
Gwarancja [lat]:  5

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej