Więcej światła i przestrzeni

2008-08-06 13:39

Powierzchnie pomalowane nową farbą emulsyjną Dulux Światło i Przestrzeń pochłaniają znacznie mniej światła niż zwykłe farby. Wielokrotnie odbija się ono w pomieszczeniu co sprawia, że wnętrza wydają się znacznie jaśniejsze i przestronniejsze.

Dulux
Autor: Dulux

Dulux Światło i Przestrzeń to farba z grupy produktów gotowych marki Dulux. Nowa akrylowa emulsja do ścian i sufitów wykorzystuje technologię LumiTecTM. Innowacyjność rozwiązania polega na zastosowaniu w recepturze farby nowego składnika - rozjaśniaczy optycznych. Dzięki nim farby uzyskują znacznie wyższe wartości współczynnika odbijania światła w porównaniu z tradycyjną farbą o analogicznym kolorze, odcieniu i intensywności barwy. Mają przy tym eleganckie, matowe wykończenie.

Wnętrza pomalowane nową farbą wydają się większe. Efekt rozjaśnienia i optycznego powiększenia przestrzeni jest możliwy dzięki redukcji ilości światła absorbowanego przez ścianę. Powierzchnia pomalowana nową emulsją pochłania go znacznie mniej co sprawia, że światło - zarówno naturalne jak i sztuczne - wielokrotnie odbija się pomieszczeniu.

Informacje o produkcie

nazwa Dulux Światło i Przestrzeń
rodzaj emulsja akrylowa
kolory świetlisty poranek, pustynny wiatr, letnie promienie, bursztynowy blask, promienny dzień, perłowy świt, powiew mięty, różowa poświata, morska bryza, lekkość błękitu, absolutna biel
wykończenie matowe
opakowanie 2,5 litra
wydajność 14 m2 /l
zastosowanie do ścian i sufitów

czerwiec 2008 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej