Podkład pod posadzkę: jastrych cementowy

2011-01-20 11:55
Podkład pod posadzkę: jastrych cementowy
Autor: Baumit

Nowoczesna formuła jastrychu cementowego, pozwala w szybki i prosty sposób uzyskać mocne, równe i odporne na zniszczenia powierzchnie.

Podkład podłogowy Baumit Estrich E225 umożliwia skutecznie eliminować trudności, jakie niesie ze sobą stosowanie tradycyjnej wylewki cementowej wykonywanej na budowie z piasku i cementu.

Produkt może być stosowany na wszystkich podłożach mineralnych, do wykonywania jastrychów zespolonych i niezwiązanych z podłożem, pływających oraz ogrzewanych. Nadaje się również do stosowania na zewnątrz jako podkład na tarasach i balkonach pod warunkiem wykonania na nim izolacji. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła Λ = 1,4 W/mK, jastrych cementowy, może służyć jako płyta grzejna, stanowiąc stabilny nośnik instalacji ogrzewania podłogowego. Sprawdzone właściwości fizykochemiczne produktu pozwalają uzyskać mocne, równe i trwałe powierzchnie bez wad wynikających z niewłaściwego doboru proporcji składników, mogących wystąpić przy stosowaniu wylewki tradycyjnej.

Dane techniczne
wytrzymałość na ściskanie [N/mm2] > 20 
zalecana grubość warstwy [mm] 12–80 
zużycie [kg/m2] ok. 20 (przy warstwie o grubości 10 mm) 
worek [kg] 25 (54 wor./pal. = 1350 kg) 40 (35 wor./pal. = 1400 kg)
wydajność [m2] ok. 0,25 ok. 0.4
worek [kg] 25 (54 wor./pal. = 1350 kg) 40 (35 wor./pal. = 1400 kg)
cena netto (worek) 10,50 zł 16 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej