Kleje TYTAN GEA 536 oraz Gotowy klej do płytek - Klejami Roku 2014

2015-02-24 9:45
klej do płytek
Autor: Selena Gotowy klej do płytek TYTAN

Klej do płytek TYTAN GEA 536 oraz Gotowy klej do płytek TYTAN firmy Selena wybrano Klejami Roku 2014. Tytuł Kleju Roku jest o tyle cenny, że przyznawany jest przez wykonawców - glazurników, mogących najlepiej ocenić jakość i właściwości klejów do płytek.

Była to już 3. edycja rankingu klejów, organizowanego przez portal chemiabudowlana.info. Kleje wybierane były w czterech kategoriach: 1. kleje klasy C, 2. kleje klasy C2, 3. kleje klasy C2S1 i C2S2, 4. kleje gotowe do użycia. Na produkty chemii budowlanej głosowali przez trzy miesiące internauci - można było głosować na jeden produkt z każdej kategorii. Zwycięskie kleje z każdej kategorii uhonorowano tytułem Kleju Roku 2014.

Kleje TYTAN zwycięzcami w dwóch kategoriach

Klejem Roku 2014 w kategorii klejów C2S1/C2S2 został klej do płytek TYTAN GEA 536 mocny klej elastyczny. Natomiast Klejem Roku 2014 w kategorii Kleje gotowe do użycia został Gotowy klej do płytek TYTAN. Wyróżniony został także klej GEA 336 TYTAN, który w kategorii klejów podstawowych C1 zajął drugie miejsce.

Właściwości kleju do płytek TYTAN GEA 536

To uniwersalny klej elastyczny przeznaczony do przyklejania wszystkich rodzajów ściennych i podłogowych płytek ceramicznych, płytek z kamienia naturalnego (po wcześniejszym sprawdzeniu) oraz konglomeratów kamiennych w małych i dużych formatach na każde podłoże, w tym również na ogrzewanie podłogowe. Klej można stosować na balkonach, tarasach, elewacjach, także w łazienkach, basenach, w ciągach komunikacyjnych, itp. Nadaje się do klejenia ”płytka na płytkę”. Jest to klej w klasie C2TES1, co oznacza, że ma zwiększoną przyczepność do podłoża (C2), zmniejszony spływ (T),

klej elastyczny
Autor: Selena Klej do płytek Tytan GEA 536

Gotowy klej do płytek TYTAN - właściwości i zastosowanie
Gotowy do użycia, biały klej dyspersyjny o wysokiej sile klejenia. Przeznaczony do klejenia płytek ściennych i podłogowych, okładzin z kamienia naturalnego, tworzywa sztucznego, mozaiki szklanej, elementów betonowych oraz pustaków szklanych, wewnątrz i na zewnątrz. Zalecany na podłoża budowlane, płyty wiórowe, OSB, stare okładziny ceramiczne, posadzki z ogrzewaniem podłogowym i powierzchnie narażone na działanie wilgoci. Zalecany do montażu płyt izolacyjnych i dekoracyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej