Kleje TYTAN GEA 536 oraz Gotowy klej do płytek - Klejami Roku 2014

2015-02-24 9:45
klej do płytek
Autor: Selena Gotowy klej do płytek TYTAN

Klej do płytek TYTAN GEA 536 oraz Gotowy klej do płytek TYTAN firmy Selena wybrano Klejami Roku 2014. Tytuł Kleju Roku jest o tyle cenny, że przyznawany jest przez wykonawców - glazurników, mogących najlepiej ocenić jakość i właściwości klejów do płytek.

Była to już 3. edycja rankingu klejów, organizowanego przez portal chemiabudowlana.info. Kleje wybierane były w czterech kategoriach: 1. kleje klasy C, 2. kleje klasy C2, 3. kleje klasy C2S1 i C2S2, 4. kleje gotowe do użycia. Na produkty chemii budowlanej głosowali przez trzy miesiące internauci - można było głosować na jeden produkt z każdej kategorii. Zwycięskie kleje z każdej kategorii uhonorowano tytułem Kleju Roku 2014.

Kleje TYTAN zwycięzcami w dwóch kategoriach

Klejem Roku 2014 w kategorii klejów C2S1/C2S2 został klej do płytek TYTAN GEA 536 mocny klej elastyczny. Natomiast Klejem Roku 2014 w kategorii Kleje gotowe do użycia został Gotowy klej do płytek TYTAN. Wyróżniony został także klej GEA 336 TYTAN, który w kategorii klejów podstawowych C1 zajął drugie miejsce.

Właściwości kleju do płytek TYTAN GEA 536

To uniwersalny klej elastyczny przeznaczony do przyklejania wszystkich rodzajów ściennych i podłogowych płytek ceramicznych, płytek z kamienia naturalnego (po wcześniejszym sprawdzeniu) oraz konglomeratów kamiennych w małych i dużych formatach na każde podłoże, w tym również na ogrzewanie podłogowe. Klej można stosować na balkonach, tarasach, elewacjach, także w łazienkach, basenach, w ciągach komunikacyjnych, itp. Nadaje się do klejenia ”płytka na płytkę”. Jest to klej w klasie C2TES1, co oznacza, że ma zwiększoną przyczepność do podłoża (C2), zmniejszony spływ (T),

klej elastyczny
Autor: Selena Klej do płytek Tytan GEA 536

Gotowy klej do płytek TYTAN - właściwości i zastosowanie
Gotowy do użycia, biały klej dyspersyjny o wysokiej sile klejenia. Przeznaczony do klejenia płytek ściennych i podłogowych, okładzin z kamienia naturalnego, tworzywa sztucznego, mozaiki szklanej, elementów betonowych oraz pustaków szklanych, wewnątrz i na zewnątrz. Zalecany na podłoża budowlane, płyty wiórowe, OSB, stare okładziny ceramiczne, posadzki z ogrzewaniem podłogowym i powierzchnie narażone na działanie wilgoci. Zalecany do montażu płyt izolacyjnych i dekoracyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej