W Giżycku powstanie nowa plaża miejska

2016-10-12 14:23
Plaża miejska w Giżycku
Autor: pracownia architektoniczna Chiliart

Burmistrz Giżycka poinformował o zamiarze zagospodarowania plaży miejskiej zgodnie z wytycznymi zawartymi w koncepcji przedstawionej w załączonych wizualizacjach.

Przedstawiona koncepcja jest propozycją zmian w zagospodarowaniu plaży miejskiej w Giżycku. Aktualnie trwają konsultacje społeczne. Zainteresowani mogą składać uwagi do projektu. Powinny one wpływać do Urzędu Miejskiego w Giżycku, w dowolnej formie, do 14 października 2016.

Jednocześnie w oparciu o przedstawioną koncepcję rozpoczęła się procedura ubiegania się o wydanie decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego i decyzji o warunkach zabudowy.

Realizacja I etapu inwestycji planowana jest na lata 2017/2018. Piaszczysta plaża powinna być gotowa już latem 2017. Projekt będzie dofinansowany ze środków unijnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej