Modernizacja szpitala specjalistycznego w Krakowie

2017-11-13 13:08
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie
Autor: materiał prasowy

Chodzi o Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera. Za rozbudowę i modernizację budynku odpowiedzialna będzie firma Erbud. Wartość kontraktu to 30 mln zł.

W ramach kontraktu zostanie wybudowana nowa siedziba Małopolskiego Centrum Leczenia i Rehabilitacji Oparzeń oraz Chirurgii Plastycznej i Replantacyjnej wraz z Oddziałem Intensywnej Opieki Medycznej dla Dzieci. Zadanie ma być wykonane do lutego 2019 roku. Natomiast do czerwca 2018 ma zakończyć się modernizacja pomieszczeń szpitalnych w celu utworzenia Małopolskiego Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet. Przypomnijmy, że spółka Erbud w 2012 roku realizowała kontrakt polegający na adaptacji pomieszczeń szpitalnych na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Erbud specjalizuje się w budowie, przebudowie i modernizacji szpitali i obiektów medycznych. Dodajmy, że aktualnie spółka buduje Szpital Południowy w Warszawie, a także Szpital ZOZ w Dębicy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej