Villa Parc: rusza budowa drugiego etapu inwestycji

2011-04-21 17:26
Villa Park
Autor: WARBUD

Warbud podpisał umowę na realizację II etapu zespołu budynków Villa Parc przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Drugi etap inwestycji obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na sierpień 2012 r.

Firma Warbud wybuduje kolejny etap kompleksu usługowo-mieszkalnego Villa Parc w Warszawie. Kontrakt zakłada budowę trzech wielorodzinnych obiektów A, F,G o wysokości od 3 do 9 pięter wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym. W części G na parterze zaplanowano powierzchnie usługowe. Wejścia do budynków zlokalizowano od wewnątrz osiedla, gdzie nie zabraknie terenów z wysoką i niską zielenią oraz placem zabaw dla dzieci.

Zobacz także: SGI Baltis zakończył pierwszy etap Osiedla Kolorowego w Gorzowie Wielkopolskim

Inwestorem jest firma Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Projekt osiedla powstał w pracowni FBT Pracownia Architektury i Urbanistyki.

Firma Warbud była również generalnym wykonawcą I etapu przedsięwzięcia tj. budynków B, C, D i E.

Parametry:

  • Powierzchnia całkowita (budynków A, F, G): 12 806,8 m2
  •  Kubatura części nadziemnej łącznie: 27 027 m3
  • Liczba mieszkań: 111
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej