Domy przy Wiślanym Nurcie

2009-05-12 17:32
Wisła IV
Autor: materiały od agencji CORE PR Każdy dom jest ogrodzony i oddawany nabywcy w stanie deweloperskim, w którym zawarta jest m.in. stolarka okienna i drzwiowa, tynki, wylewki na podłogach oraz wszystkie media.

Inwestor MT Development realizuje osiedle Wisła IV. Będą to domy jednorodzinne położone w spokojnej okolicy starorzecza Wisły - w Wawrze. Swój uzdrowiskowy i rekreacyjny charakter okolica zawdzięcza licznym terenom zielonym, w tym sąsiedztwu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Inwestycja powstanie przy ul. Wiślanego Nurtu. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, a także przedszkola i szkoły. Połączenie ze ścisłym centrum Warszawy zapewnia komunikacja kolejowa (przystanek PKP Falenica).
Osiedle składać się będzie z sześciu wolnostojących domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiada dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się pokój dzienny z jadalnią, gabinet, kuchnia, toaleta oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, w tym jedną z garderobą, a także dwie łazienki.
Projekt architektoniczny osiedla powstał w pracowni KW Projekt. Generalnym wykonawcą jest firma WALD-BUD. Całkowita powierzchnia domu wraz z garażem wynosi 178 m2. Wielkość działek, zależnie od nieruchomości, wynosi od 600 do 2052 m2. Cena najtańszego domu wynosi 950 000 zł. brutto.

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2008 r. Sprzedano juz większość domów, jednak w ofercie dewelopera nadal znajdują się wolne nieruchomości. W lipcu tego roku pozostałe w sprzedaży domy ukończone zostaną do stanu surowego otwartego. Po podpisaniu umowy sprzedaży czas oczekiwania na pełne wykończenie nieruchomości do stanu deweloperskiego będzie wynosił od 3 do 4 miesięcy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej