Apartamenty przy ulicy Hożej. Nowa inwestycja Yareal w Warszawie

2011-01-24 12:38
Apartamenty przy ulicy Hożej 55 w Warszawie
Autor: Mediadem Apartamenty Hoża 55

Firma Yareal Polska rozpoczyna nową inwestycję przy ulicy Hożej 55 w Warszawie. W ramach projektu powstaną dwa budynki, w których znajdzie się 61 apartamentów.

- Hoża 55 to projekt, który powstał z myślą o ludziach ceniących sobie życie w samym centrum miasta, a jednocześnie szukających kameralności i prestiżu - mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. Nasza inwestycja to doskonałe połączenie funkcjonalności oraz wysokiej jakości architektury gwarantujące wyjątkowy styl życia w nowoczesnej metropolii. Przyszłym klientom oprócz wysokiego standardu zaoferujemy również atrakcyjne ceny, tak jak to miało miejsce w projekcie Rezydencja Biała.

61 apartamentów znajdzie się w dwóch budynkach - pięciopiętrowym, od strony ulicy Hożej oraz sześciopiętrowym, położonym w głębi działki. Powierzchnia apartamentów wahać się będzie od 30 do 180 mkw. Na najwyższych piętrach mieścić się będą penthousy. W dwupoziomowym garażu podziemnym znajdzie się 70 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Grzegorczyk & Taillandier. Inwestycja rozpocznie się w pierwszej połowie 2011 r.

Przeczytaj koniecznie: Rezydencja Biała otrzymała finansowanie

Apartamenty przy ulicy Hożej 55
Autor: Mediadem
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej