Apartamenty przy Kępie Potockiej

2007-05-17 17:29
Przy Kepie
Autor: brak danych

Na warszawskim Żoliborzu w sąsiedztwie parku Kępa Potocka powstanie 14-kondygnacyjny apartamentowiec. Inwestor obiecuje staranne wykonanie i zapewnia wysokie standardy mieszkaniowe.

Budynek mieszkalny "Apartamenty przy Kępie Potockiej" powstać ma na ulicy Barszczewskiej na Żoliborzu w pobliżu klubu Marymont. Pobliskie obiekty, takie jak park, ścieżki rowerowe, klub jeździecki czy basen podnoszą dodatkowo atrakcyjność lokalizacji. Widok z okien budynku roztaczać się będzie na Wisłę, Stary Żoliborz jak również na panoramę Centrum Warszawy.

Projekt przedsięwzięcia opracowało biuro bi.aR Beaty Pułtorak i Iwony Sierpińskiej, niedługo też poznamy generalnego wykonawcę. Debiutującemu na warszawskim ryku deweloperskim inwestorowi, którym jest City Inwestments Sp. z o.o., zależy przede wszystkim na zapewnieniu wysokich standardów mieszkaniowych i użytkowych. Pomóc w tym mają dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak centralna klimatyzacja, kontrola dostępu, sieć telewizji kablowej i komputerowej. Budynek zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyjątkowy wygląd zapewnić ma także zaprojektowanie dużej ilości zieleni wokół budynku. Część obiektów posiadać też będzie loggie, ogrody zimowe lub ogromne tarasy - w tym tzw. dachy zielone, na których zostaną posadzone dobrane rośliny.

Elewację tworzyć będą połączenia dużych płyt z naturalnego piaskowca i betonu wzmacnianego szklanym włóknem. Nietypowym pomysłem jest zamontowanie dużych, drewnianych okien zaczynających się już 40 cm od podłogi. Zapewnić ma to przestrzenny wygląd i dużą ilość naturalnego światła. Cały budynek wykonany zostanie z dużą dbałością o szczegół - posadzki holi windowych i korytarzy będą wyłożone kamieniem naturalnym a ściany fornirowanymi panelami. Ponadto drzwi wejściowe stworzone zostaną na specjalne zamówienie i będą posiadały wysokość 240 cm. Planuje się, że realizacja projektu rozpocznie się w maju 2007 roku a zakończy w grudniu 2008. Powierzchnia całkowita apartamentowca wyniesie 12 163 mkw. Całość finansowana będzie z kredytu bankowego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej