Zwiedzanie Skylinera oraz wykład pracowni APA Wojciechowski Architekci, twórcy tego biurowca

2023-03-21 17:37
Skyliner
Autor: materały prasowe Skyliner to biurowiec w centrum biznesowej Woli w Warszawie

Virtus Studio zaprasza 31 marca na spotkanie z APA Wojciechowski Architekci i zwiedzanie budynku Skyliner.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców w Warszawie - strzelisty i smukły, wiele jego ostatnich pięter chowa się w chmurach. Skyliner wyróżnia całkowicie przeszklony hol, 195-metrowa wieża oraz szczyt budynku - dwupoziomowy, elegancki Skybar na wysokości 165 metrów, którego goście będą mogli podziwiać niesamowitą panoramę całej Warszawy.

Górujący w biznesowej części warszawskiej Woli wieżowiec ma 195 m wysokości i oferuje 45 000 m kw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 30 kondygnacjach oraz 4 poziomy przeznaczone na cele handlowo-usługowe, które są dostępne zarówno dla najemców budynku, jak i mieszkańców Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo budynku jest zagospodarowane w sposób przyjazny dla przechodniów, którzy będą mogli skorzystać z oferty handlowo-usługowej oraz gastronomicznej biurowca. 

Budynek zasilany jest w 100% z odnawialnych źródeł energii, uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Posiada pięciopoziomowy parking ze stanowiskami do ładowania pojazdów elektrycznych. Parking może pomieścić 430 samochodów osobowych. Jest tam także 300 miejsc rowerowych oraz szatnie z przebieralniami dla rowerzystów. Windy obsługujące Skyliner wyposażone są w inteligentny system użytkowania bezdotykowego.

Biurowiec jest najnowszą inwestycją spółki Karimpol, został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski. Budowa Skylinera rozpoczęła się pod koniec 2017 i trwała 36 miesięcy. 

Skyliner
Autor: Virtus Studio Zaproszenie na spotkanie 31 marca 2023 r.

Virtus Studio zaprasza 31 marca na spacer po Skylinerze, który poprowadzi Michał Sadowski z pracowni APA Wojciechowski, jeden z jego współautorów. Oprócz zwiedzania odbędzie się również wykład architekta. Start: godz. 16.00. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie: virtus.com.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej