Złote Tarasy jednak jesienią 2006 r.

2007-06-08 15:30

Otwarcie centrum handlowego Złote Tarasy, które buduje w centrum Warszawy ING Real Estate Development, zostało przesunięte z wiosny 2006 roku na drugą połowę roku.

Początkowo Złote Tarasy miały zostać otwarte już jesienią 2005 roku. Jednak termin uległ zmianie, gdy sąd na wniosek ekologów cofnął w lipcu 2004 roku pozwolenie na budowę. Inwestycję postanowiono otworzyć wiosną 2006 r., teraz okazało się, że i ten termin nie może być dotrzymany. Opóźnienie otwarcia największej inwestycji handlowo-usługowej w Śródmieściu zostało spowodowane problemami inwestora związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę kompleksu kin. Deweloper starał się o nowe, tak zwane zastępcze, pozwolenie na realizację multipleksu. Postanowiono wybudować więcej sal kinowych na co nie chciało zgodzić się miasto. Pozwolenie podpisał dopiero wojewoda mazowiecki.
Pomimo przesunięcia daty otwarcia centrum handlowego sam obiekt ma być gotowy już na wiosnę 2006 r. Biura, które również wchodzą w skład Złotych Tarasów, zostaną oddane do użytku pod koniec przyszłego roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej