Z widokiem na morze

2008-03-11 18:13

Gdynia. Budynek klasy A. Bezpośrednie sąsiedztwo obwodnicy, a 2 kilometry w linii prostej - morze. Od strony wschodniej widok z okien na Bałtyk (!), od strony zachodniej - na zalesione wzgórza morenowe. Plus garaż podziemny. Do wynajęcia. Nie mieszkanie a... biuro. Łużycka Office Park - pierwszy z największych parków biznesowych w Trójmieście.

W styczniu 2008 r. do użytkowania zostanie oddany pierwszy z pięciu budynków kompleksu Łużycka Office Park. Po ukończeniu całego projektu o powierzchni 33 000 m2, Łużycka Office Park w Gdyni Redłowo będzie pierwszym z największych parków biznesowych w Trójmieście. To zespół pięciu budynków biurowych klasy na działce  o powierzchni 2,3 ha. Budynek położony jest w odległości około 2 km w lini prostej od morza. Od strony wschodniej widok z okien rozpościera się na Bałtyk, od strony zachodniej na zalesione wzgórza morenowe, co w połączeniu z bezpośrednim sąsiedztwem obwodnicy Trójmiejskiej stanowi przyjazne i komfortowe miejsce pracy. W pobliżu znajdują się przystanki kolejki SKM oraz autobusowe i trolejbusowe.

Planowana powierzchnia wynajmu netto każdego biurowca wynosi ok. 4650 m2. Łużycka Office Park oferuje łącznie 640 stanowisk parkingowych naziemnych i w garażu podziemnym. Wysoki standard techniczny budynków zapewniają najnowocześniejsze rozwiązania, jak klimatyzacja z nawilżaniem, podnoszona podłoga, instalacje niskoprądowe, systemy bezpieczeństwa, dwa niezależne źródła zasilania elektrycznego oraz system zasilania awaryjnego. Zespół budynków Łużycka Office Park zostanie wyposażony w system czujników i detektorów oraz zintegrowany system zarządzania wszystkimi instalacjami. Elewacje budynków zostana wykonane z wysokiej jakości szkła i naturalnego kamienia dzięki czemu kompleks doskonale wpisze się w krajobraz. Rozkład powierzchni pięter umożliwi wysoką efektywność w przypadku aranżacji typu "open space", jak również przy dzieleniu powierzchni na mniejsze moduły.

Inwestorem i generalnym wykonawcą są firmy grupy Allcon o ponad 17-letnim doświadczeniu, rozpoznawanej dzięki solidnej i profesjonalnej realizacji kontraktów. Projekt Łużycka Office Park wykonał warszawski oddział międzynarodowej firmy architektonicznej Aedas CE, która zrealizowała między innymi projekt drugiego etapu Poleczki Busines Park w Warszawie. Agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w tym kompleksie jest firma doradcza King Sturge.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej