Wkrótce otwarcie rozbudowanej Promenady

2007-06-08 13:18
promenada
Autor: brak danych

Rozbudowane Centrum handlowo-rozrywkowe Promenada na warszawskiej Pradze otworzy podwoje 16 kwietnia br. Nowo wybudowaną część zajmą głównie sklepy wielkopowierzchniowe.

Powierzchnia rozbudowanej Promenady wynosi 121 tys. (wcześniej - 61 tys. m.kw.). Wszystkie powierzchnie handlowo-usługowe w nowej części obiektu już zostały wynajęte. Niewątpliwą atrakcją rozbudowanego Centrum będzie kryte lodowisko pod szklaną kopułą i centrum zabaw dla dzieci. W Promenadzie będą także otwarte pierwsze w Warszawie delikatesy sieci Alma. Do dyspozycji klientów jest ponad 2 tys.miejsc parkingowych, w tym 1300 zadaszonych. Rozbudowa Promenady to inwestycja realizowana przez European Construction Consortium. Wartość tego przedsięwzięcia oszacowano na 120 mln zł. Głównym wykonawcą jest firma SKANSKA, a doradcą w zakresie inwestycji i wynajmu firma Cushman&Wakefield/ Healey&Baker.Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej