Wkrótce otwarcie opolskiej galerii Turawa Park

2011-03-22 10:32
Centrum handlowe Turawa Park w Opolu
Autor: brak danych

Dobiega końca budowa centrum handlowego Turawa Park w Opolu. Na terenie nowo powstającego obiektu prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe. Cały kompleks handlowy rozpocznie działalność 14 kwietnia br.

W ciągu najbliższych 4 tygodni zakończy się budowa Turawa Park – najnowszego obiektu na handlowej mapie Opola. Na terenie powstającego centrum trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Montowane jest oświetlenie, pojawiają się pierwsze elementy wykończeniowo-dekoracyjne, podłączane są media oraz systemy alarmowe. Porządkowany jest teren wokół budowy, powstają parkingi dla klientów i dostawców oraz pozostała przewidziana w projekcie infrastruktura. Na całej powierzchni galerii została już ułożona posadzka. W pełni wykończony obiekt zostanie oddany do użytku mieszkańcom Opola i okolicznych miejscowości w czwartek, 14 kwietnia br.

- Przed nami ostatnie pracowite tygodnie budowy - mówi Joanna Bagińska z firmy Colliers International, dyrektor Centrum - Prace realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem i już za kilka tygodni wraz z naszymi najemcami będziemy mogli zaprosić wszystkich na oficjalne otwarcie Turawa Park i oczywiście przygotowane z tej okazji specjalne atrakcje.

Nowo powstająca galeria Turawa Park to prawie 40 000 m2 powierzchni handlowej i usługowej. Inwestycja o wartości 75 mln euro, finansowana jest przez fundusz ubezpieczeniowy Standard Life Investments. Wynajmem zajmuje się zespół Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson. Kluczowi najemcy Centrum to m.in.: Carrefour, Praktiker, Rossmann, Sephora, Cubus i CCC, Empik, Super-Pharm, Takko.

Turawa Park w liczbach:

  • 40 000 m2 powierzchni handlowo-usługowej
  • 20 000 m2 parku handlowego
  • 20 000 m2 galerii handlowej
  • 80 sklepów i restauracji
  • 1600 darmowych miejsc parkingowych.
Centrum handlowe Turawa Park w Opolu
Autor: re:view Centrum handlowe Turawa Park, Zawada k. Opola
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej