Wielkie budowanie w Kielcach

2007-05-22 15:44
Biurowiec_3
Autor: Becher

W samym centrum Kielc trwa wielkie budowanie. Remontowanych jest wiele kamienic, w tym zabytkowej kamienicy przy Rynku, w której mieszczą się najsłynniejsze w mieście delikatesy. Jest też miejsce na nowe inwestycje.

Przy ulicy Hipotecznej trwają już wykopy pod fundamenty nowego czterokondygnacyjnego  biurowca firmy Becher o powierzchni 4500 m2. Budynek charakteryzuje się dynamiczną bryłą i elewacją z piaskowca w kolorze czerwieni. Na parterze zlokalizowane będą sklepy z witrynami od strony ulic a na dachu budynku tarasy przeznaczone do zagospodarowania przez gastronomię. Budynek będzie wyposażony w dwie windy. Planowany czas trwania budowy to dwa lata.

 Wizualizacja biurowca, fot. od firmy Becher


Kolejny nowy obiekt powstaje przy ulicy Paderewskiego a jego właścicielem jest firma Agrocentrum. Czterokondygnacyjna kamienica będzie miała powierzchnię 1052 metry kwadratowe, które zostaną przeznaczone na biura i sklepy. Elewację zaprojektowano w zielono-piaskowych barwach. Między piętrami będzie kursować winda. Termin realizacji tej inwestycji to sierpień 2007 roku.

 

Wizualizacja biurowca, fot. od firmy Agrocentrum

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej