Tulipan House - biurowiec na miarę

2008-10-03 16:09
tulipan
Autor: SEGRO

Na warszawskim Mokotowie został otwarty jeden z najciekawszych pod względem architektonicznym biurowców - Tulipan House.

Biurowiec zlokalizowany został w centrum prężnie rozwijającego się obszaru biznesu w Warszawie. Lokalizacja umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu.

Tulipan House oferuje 17 894 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej rozmieszczonej na czterech kondygnacjach. Piętra o powierzchni 4500 m2 zostały zaprojektowane bez wewnętrznych słupów, w sposób umożliwiający łatwe i wydajne aranżowanie powierzchni. Na dwóch podziemnych kondygnacjach zlokalizowanych jest parking oferujący 497 miejsc parkingowych.

Tulipan House zaprojektowali architekci z pracowni E&L Architects. Obiekt został rozmieszczony na planie kielicha kwiatu, co zapewnia optymalny dostęp naturalnego światła. Nowoczesny wygląd nadaje budynkowi przeszklone atrium o wysokości 14 m. Elewacja budynku stanowi ciekawe i estetyczne połączenie piaskowca, trawertynu oraz szkła.

Segro, jako deweloper obiektu współpracował przy realizacji inwestycji z:

  • HOCHTIEF Polska Oddział Budokor - generalnym wykonawcą,

  • EC Harris - project managerem,

  • Jones Lang Lasalle - agencją odpowiedzialną za wynajem powierzchni.

październik 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej