Trinity Park III – jest pozwolenie na użytkowanie

2009-06-04 16:32
Trinity Park III
Autor: Ghelamco Poland Trinity Park III wspólnie z wybudowanymi wcześniej obiektami Trinity Park I i II tworzy park biznesowy o łącznej powierzchni 88 100 tys. mkw.

Z końcem maja br. biurowiec Trinity Park III otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W czerwcu do najnowszej inwestycji Ghelamco na warszawskim Mokotowie, zaczną wprowadzać się pierwsi najemcy. Budynek o powierzchni 32 000 m2 jest wynajęty w 70%.

Budynek Trinity Park III stanowi dopełnienie kompleksu parków biznesowych, w skład którego wchodzą powstałe wcześniej Trinity Park I i II. Wśród firm, które wybrały inwestycję na swoją siedzibę znalazły się m.in.: Unilever, Kaft Foods, LU Polska, Arval, Amadeus. 

"Nasz czwarty biurowiec zlokalizowany na Mokotowie oddajemy zgodnie z terminem i zobowiązaniami wobec najemców, co szczególnie cieszy w kontekście obecnej sytuacji na rynku. Zadowoleni jesteśmy także z tempa procesu komercjalizacji inwestycji, biorąc pod uwagę rynek i jego trudności. W tym momencie  już 70% powierzchni budynku jest wynajęta, a rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami są bardzo zaawansowane.” – mówi Tomasz Czuba, Leasing Director w Ghelamco.

Atutem parku biurowego jest jego lokalizacja – kompleks jest połączony z przebiegającymi nieopodal ważnymi stołecznymi arteriami komunikacyjnych, usytuowany blisko lotniska Okęcie oraz centrum handlowego Galerii Mokotów.

Oprócz inwestycji na Służewcu Przemysłowym, Ghelamco Poland kontynuuje rozbudowę Crown Investment. Jego nowa część – Crown Square to 12-kondygnacyjny budynek o powierzchni 17 000 m2. Natomiast w Katowicach deweloper buduje jeden z pierwszych budynków klasy A w aglomeracji śląskiej – Katowice Business Point, oferujący 17 200 m2.

Trinity Park III
Autor: Ghelamco Poland Trinity Park III otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Za kilka dni do budynku wprowadzą się pierwsi najemcy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej