Skanska wykona Złote Tarasy

2007-06-01 15:20

ING Real Estate wybrała firmę Skanska na generalnego wykonawcę Złotych Tarasów, wielofunkcyjnego kompleksu, który za trzy lata zostanie otwarty w centrum Warszawy. Podpisanie ostatecznej umowy planowane jest w połowie listopada.

Złote Tarasy są największą inwestycją w kategorii projektów wielofunkcyjnych. Deweloperem projektu jest ING Real Estate, firma należąca do holenderskiej Grupy ING. Jeszcze w tym roku generalny wykonawca - Skanska - rozpocznie prace budowlane, które potrwają około 37 miesięcy.
Złote Tarasy powstaną na działce między ulicą Złotą, a Dworcem Centralnym. Obiekt o powierzchni ponad 200.000 m2 pomieści biura, galerie handlowe oraz część rekreacyjno-rozrywkową. Pod gigantycznym szklanym dachem znajdzie się dziedziniec, forum - miesjce imprez i spotkań. Projekt realizowany jest przez spółkę Złote Tarasy, utworzoną przez ING Real Estate i Gminę Warszawa Centrum. Przyszłymi właścicielami obiektu będą Rodamco Europe B.V. i ING Real Estate Asset Management.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej