Skalar Office Center jest gotowy dla najemców

2010-10-22 10:51
Skalar Office Center
Autor: ARW IMAGE Public Relations Budynek biurowy Skalar Office Center w Poznaniu

Nadzór budowlany dokonał odbioru technicznego biurowca Skalar Office Center w Poznaniu. W listopadzie pierwsi najemcy wprowadzą się do swoich biur.

Inwestorem Skalar Office Center jest spółka Górecka Projekt. Czterokondygnacyjny biurowiec klasy A o powierzchni użytkowej 20 000 mkw mieści się w u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. Skalar Office Center dysponuje ponad 200 miejscami parkingowymi – zarówno w podziemnej hali parkingowej, jak i na zewnątrz budynku.

Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Otwarty plan kondygnacji daje najemcom możliwość łatwej i szybkiej aranżacji wnętrz i umożliwia podział przestrzeni biurowej na mniejszą lub większą – w zależności od potrzeb poszczególnych firm. Dla bezpieczeństwa zainstalowano telewizję przemysłową, całodobową ochronę i
kontrolę dostępu, czyli wejście dla osób, posiadających identyfikator.

- Specjalnie dla wygody przyszłych najemców Skalar Office Center wyposażony został w system BMS (Building Management System) – zintegrowany sposób zarządzania biurowcem, dzięki któremu klimatyzacja, ogrzewanie i wilgotność powietrza w pomieszczeniach będą sterowane i nadzorowane przez specjalny program. Umożliwi to obniżenie kosztów eksploatacji i podwyższy komfort pracy.– mówi Agnieszka Grzmil, wiceprezes spółki Górecka Projekt.

Obecnie trwają prace nad aranżacją poszczególnych pomieszczeń. Prowadzone są też negocjacje z kolejnymi firmami zainteresowanymi wynajmem powierzchni w biurowcu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej