SEGRO realizuje projekt BTS dla HL Display

2010-10-14 11:25
Segro, obiekt typu BTS (build-to-suit)
Autor: Partner of Promotion Obiekt typu BTS (build-to-suit) - zgodnie z planem inwestycja zostanie ukończona w marcu 2011 roku.

SEGRO Poland realizuje budowę obiektu typu BTS (build-to-suit) dla szwedzkiej firmy HL Display AB. Deweloper zbuduje 8000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Firma HL Display uruchomi w obiekcie swój pierwszy w Polsce zakład produkcyjny. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.

HL Display AB jest międzynarodowym dostawcą szerokiej gamy materiałów promocyjnych i rozwiązań służących do komunikacji wewnątrzsklepowej. Szwedzkie przedsiębiorstwo działa w 32 krajach na całym świecie i jest notowane na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (OMX Nordic Exchange). W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Oferuje różnorodne systemy wspomagające rozwój procesu Category Management oraz prac merchandisingowych na półkach sklepowych, a także szeroki asortyment artykułów ułatwiających komunikację wewnątrz i na zewnątrz sklepów.

Paweł Sapek, Dyrektor Regionu SEGRO Poland komentuje transakcję: Cieszymy się, że możemy powitać HL Display jako głównego najemcę naszej nowej inwestycji w Gliwicach. Wierzymy, że obiekt dostosowany do wymagań klienta oraz korzyści związane z lokalizacją obiektu na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, będą w pełni spełniały obecne i przyszłe oczekiwania firmy HL Display.

- Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy pracować z takimi liderami jak HL Display i SEGRO, i doceniamy zaufanie, którym obdarzyły nas obie firmy – powiedział Tomasz Kasperowicz, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych w Colliers International, który razem z Pawłem Nosalem, Specjalistą z tego samego działu, odpowiadał za transakcję.

Zgodnie z planem inwestycja zostanie ukończona w marcu 2011 roku. Obiekt dla firmy HL Display to już kolejny projekt o charakterze build-to-suit realizowany przez SEGRO na Śląsku. Deweloper zbudował już na tym terenie “szyte na miarę” budynki dla takich firm jak: Pregis i Plastic Omnium.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej