Sandomierz z galerią handlową. Galeria Królewska otwarta za rok

2015-10-23 12:27
galeria krolewska sandomierz
Autor: FB Antczak

Galeria Królewska ma być największym centrum handlowym w mieście. Zaprojektowana przez pracownię MWM Architekci powstanie u zbiegu ulic Armii Krajowej i Słowackiego. Inwestor zapowiada obecność znanych sieci handlowych

Powierzchnia najmu w nowym centrum handlowym to około 5670 m2, galeria będzie więc największym obiektem handlowym w Sandomierzu. Sklepy i lokale usługowe mają się mieścić na dwóch poziomach. W obiekcie będzie 20 lokali handlowych, największy z nich zająć ma Lidl.
Na dachu Galeria Królewskiej w Sandomierzu znajdować się ma parking na 155 samochodów wraz ze stacją kontroli pojazdów oraz myjnią bezdotykową.
W ramach nowej inwestycji ma zostać uporządkowany teren wokół obiektu.


Finansowanie dla inwestora, spółki Antczak Developer sp z o.o. na budowę nowego centrum handlowego w Sandomierzu uzyskała firma Upper Finance Consulting. Pozyskane środki to kredyt inwestycyjny o wartości 24,22 mln zł oraz kredytu obrotowy w wysokości 3 mln zł.
Budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna MWM Architekci z Rzeszowa, specjalizująca się w obiektach handlowych (m.in. Marcredo Center Krosno, centrum handlowe Metropolis w Poznaniu, centrum zakupów w Żorach, IKEA Lublin).

Nazwa inwestycji: Galeria Królewska
Funkcja: galeria handlowa
Lokalizacja:  ulice Armii Krajowej i Słowackiego, Sandomierz
Projekt: MWM Architekci
Inwestor: Antczak Developer
Generalny wykonawca: FB Antczak
Komercjalizacja: Adept Investment
Powierzchnia całkowita: ok. 7700 m2
Powierzchnia najmu: 5670 m2
Liczba miejsc parkingowych na dachu: 155
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2015
Planowane zakończenie budowy: III kwartał 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej