Sandomierz z galerią handlową. Galeria Królewska otwarta za rok

2015-10-23 12:27
galeria krolewska sandomierz
Autor: FB Antczak

Galeria Królewska ma być największym centrum handlowym w mieście. Zaprojektowana przez pracownię MWM Architekci powstanie u zbiegu ulic Armii Krajowej i Słowackiego. Inwestor zapowiada obecność znanych sieci handlowych

Powierzchnia najmu w nowym centrum handlowym to około 5670 m2, galeria będzie więc największym obiektem handlowym w Sandomierzu. Sklepy i lokale usługowe mają się mieścić na dwóch poziomach. W obiekcie będzie 20 lokali handlowych, największy z nich zająć ma Lidl.
Na dachu Galeria Królewskiej w Sandomierzu znajdować się ma parking na 155 samochodów wraz ze stacją kontroli pojazdów oraz myjnią bezdotykową.
W ramach nowej inwestycji ma zostać uporządkowany teren wokół obiektu.


Finansowanie dla inwestora, spółki Antczak Developer sp z o.o. na budowę nowego centrum handlowego w Sandomierzu uzyskała firma Upper Finance Consulting. Pozyskane środki to kredyt inwestycyjny o wartości 24,22 mln zł oraz kredytu obrotowy w wysokości 3 mln zł.
Budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna MWM Architekci z Rzeszowa, specjalizująca się w obiektach handlowych (m.in. Marcredo Center Krosno, centrum handlowe Metropolis w Poznaniu, centrum zakupów w Żorach, IKEA Lublin).

Nazwa inwestycji: Galeria Królewska
Funkcja: galeria handlowa
Lokalizacja:  ulice Armii Krajowej i Słowackiego, Sandomierz
Projekt: MWM Architekci
Inwestor: Antczak Developer
Generalny wykonawca: FB Antczak
Komercjalizacja: Adept Investment
Powierzchnia całkowita: ok. 7700 m2
Powierzchnia najmu: 5670 m2
Liczba miejsc parkingowych na dachu: 155
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2015
Planowane zakończenie budowy: III kwartał 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej