Rzeszów: Mayland Real Estate rusza z budową centrum handlowego Bella Dolina

2011-04-21 11:26
Bella Dolina
Autor: materiały od agencji ProConcept Communications

Rozpoczyna się realizacja projektu Bella Dolina w Rzeszowie – największego regionalnego centrum handlowego na Podkarpaciu. Firma Mayland Real Estate i władze Rzeszowa podpisały umowę o zamianie działek, która umożliwi budowę największej handlowej inwestycji w regionie o powierzchni 90 000 mkw GLA. Otwarcie Bella Doliny planowane jest na koniec 2013 roku.

Bella Dolina powstanie na Staromieściu, w północnej części miasta, w połowie drogi pomiędzy centrum Rzeszowa a lotniskiem w Jasionce, otoczona przyszłą obwodnicą miasta i autostradą A4. To najszybciej rozwijająca się dzielnica miasta. Wokół kompleksu planowana jest dzielnica mieszkaniowa, a w sąsiedztwie rozbudowuje się rzeszowska “dolina krzemowa” – park technologiczny.

Zobacz także: Interbud-West wybuduje galerię Zielona Przystań w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia handlowa Bella Doliny będzie zorganizowana wokół czterech stref tematycznych: codzienne zakupy (artykuły spożywcze, usługi), wyposażenie domu, moda i akcesoria, rozrywka i wypoczynek (sport, fitness, multimedia, kino, bary, restauracje). Centrum zaoferuje klientom największy w regionie hipermarket oraz duży sklep typu “DIY” (wyposażenie domu) . Powstanie tutaj łącznie 170 sklepów i parking na 2800 samochodów. 

Firma Mayland Real Estate Sp. z o.o. specjalizuje się w budowie regionalnych centrów handlowych. Utworzony w 2006 roku Mayland, oddał do użytku w 2008 roku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantara w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę centrów handlowych o łącznej powierzchni ok. 240 tys. mkw GLA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej