Ruszyła budowa gdańskiego biurowca OPERA Office

2011-03-30 13:32
Ruszyła budowa gdańskiego biurowca OPERA Office
Autor: od Jones Lang LaSalle

W marcu 2011 r. ruszyła budowa gdańskiego biurowca OPERA Office. Pierwsi najemcy wprowadzą się prawdopodobnie w połowie 2012 roku.

Mikołaj Konopka, wiceprezes firmy EURO STYL powiedział: „Z przyjemnością informujemy, że w marcu 2011 r. rozpoczęliśmy budowę naszego biurowca OPERA Office, który będzie dysponował nowoczesną powierzchnią biurową klasy A o wielkości 7200 mkw."

Największym atutem obiektu jest jego lokalizacja, (przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta – Alei Zwycięstwa 13), która zagwarantuje przyszłym najemcom dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej, urzędów, instytucji, w tym Politechniki Gdańskiej i terenów portowych, a także do licznych hoteli zlokalizowanych w obrębie centrum Gdańska.
OPERA Office powstanie w jednym etapie, dzięki czemu najemcy będą mogli od razu korzystać z całego obiektu, bez ryzyka funkcjonowania przez dłuższy czasu w miejscu, które de facto będzie placem budowy. Ukończenie prac związanych z realizacją obiektu planowane jest na przełom czerwca i lipca 2012 r.

Jones Lang LaSalle jest wyłącznym doradcą ds. komercjalizacji OPERA Office.

- Realizacja OPERA Office została rozpoczęta zgodnie z przyjętym planem. Kameralna skala przedsięwzięcia i rosnąca aktywność najemców pozwala optymistycznie patrzeć na właśnie rozpoczęty proces komercjalizacji. -dodała Magdalena Reńska, Manager Oddziału Regionalnego, Gdańsk Jones Lang LaSalle.

OPERA Office, budynek biurowy klasy A zlokalizowany w Gdańsku, będzie oferował około 7200 mkw powierzchni biurowej. Obiekt składa się z dwóch skrzydeł, czteropiętrowej części A o powierzchni piętra około 700 mkw oraz trzypiętrowej części B o powierzchni piętra około 1000 mkw.
Budynek OPERA Office będzie wyposażony we wszelkie udogodnienia techniczne dostępne w budynkach klasy A, np. będzie dwustronnie energetycznie zasilany, wyposażony w klimatyzację, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, instalacje elektryczne, okablowanie IT i puszki podłogowe. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni biura zarówno w układzie otwartej przestrzeni, jak i w podziale na mniejsze moduły. Najemcy i goście będą mieli do dyspozycji podziemny parking na 130 miejsc. Dodatkowo naziemny parking będzie oferował 70 miejsc postojowych.

Budynek OPERA Office jest dogodnie zlokalizowany przy Al. Zwycięstwa w Gdańsku, naprzeciwko Politechniki Gdańskiej, obok stacji SKM: Politechnika. Lokalizacja na granicy Gdańska Głównego i Wrzeszcza zapewnia łatwy dojazd do wszystkich części Trójmiasta i przyległych miejscowości. Przyszli najemcy OPERA Office będą mieli możliwość pracy w przyjaznym środowisku, jako że budynek jest usytuowany przy Parku Steffensa oraz będą mogli korzystać z udogodnień, jakie oferuje bardzo bliskie sąsiedztwo Multikina, Opery Bałtyckiej czy kompleksu sportowego AZS z basenem oraz kortami tenisowymi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej