Rozstrzygnięto konkurs "ProLogis Najlepszym"

2007-06-06 11:41

18 kwietnia 2007 roku w Warszawie rozstrzygnięto konkurs na Najlepszą Pracę Licencjacką Wyższej Szkoły Logistyki. Organizatorem była Firma ProLogis, największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych. Najlepszą okazała się praca "Szanse rozwiązań logistycznych opartych na kodach radiowych na obecnym rynku automatycznej identyfikacji" Małgorzaty Korczak.

Jurorzy oceniali przede wszystkim innowacyjność, oryginalność, własny wkład autora, dobór źródeł, edycję i język. W podanych kategoriach autorka uzyskała maksymalną ilość punktów. W pracy skupiła się na możliwościach wykorzystania technologii identyfikacji przy użyciu fal radiowych (RFID - Radio Frequency Identification) w przedsiębiorstwach zajmujących się magazynowaniem i logistyką. Laureatka starała się popierać teorię przykładami zastosowania nabytej wiedzy w praktyce. Znajomość zagadnienia nie jest zresztą kwestią przypadku - autorka prowadzi bowiem własną firmę, która świadczy usługi z zakresu rozwiązań logistycznych opartych na kodach radiowych. Organizatorzy chwalą sobie zarówno zainteresowanie, z jakim spotkała się konkurs, jak również poziom nadesłanych prac. Nagroda ma stanowić motywację dla najlepszych studentów uczelni, którzy rywalizują w trzech kategoriach: Najlepsza Praca Licencjacka, Najlepsza Praca Magisterska oraz Najlepszy Absolwent.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej