Rozpoczyna się budowa Galerii Rosa

2007-11-09 11:11
Galeria Rosa
Autor: brak danych

Rosa powstanie w centrum Radomia, przy ulicy Żeromskiego. W czterokondygnacyjnym centrum znajdą się lokale handlowo-usługowe o powierzchni od 21 do 360 mkw. Inwestor-Rosabud planuje oddanie do użytku w II półroczu 2007 roku.

W obiekcie mieścić się będą banki, agencje turystyczne i restauracja. Wyższe kondygnacje zarezerwowane będą na biura, butiki i inne lokale handlowe. Komunikację zapewnią między piętrami schody ruchome oraz winda panoramiczna. Budynek zaprojektowano w klasycznych proporcjach, nawiązujących do budynku Urzędu. W północno-wschodnim narożniku zaprojektowano szklaną wieże mieszczącą windę. Klienci Galerii będą mogli korzystać z dwóch parkingów-podziemnego i zewnętrznego.

Galeria powstanie na działce po WKU. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w październiku 2006 roku. Prace budowlane zaczną się od ogrodzenia terenu. Później zamontowane zostaną specjalne żelbetonowe pale, które zapobiegać będą obsuwaniu się sąsiednich budynków. Inwestor chce rozpocząć prace wykończeniowe w połowie 2007 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej