Rozpoczyna się budowa Galerii Rosa

2007-11-09 11:11
Galeria Rosa
Autor: brak danych

Rosa powstanie w centrum Radomia, przy ulicy Żeromskiego. W czterokondygnacyjnym centrum znajdą się lokale handlowo-usługowe o powierzchni od 21 do 360 mkw. Inwestor-Rosabud planuje oddanie do użytku w II półroczu 2007 roku.

W obiekcie mieścić się będą banki, agencje turystyczne i restauracja. Wyższe kondygnacje zarezerwowane będą na biura, butiki i inne lokale handlowe. Komunikację zapewnią między piętrami schody ruchome oraz winda panoramiczna. Budynek zaprojektowano w klasycznych proporcjach, nawiązujących do budynku Urzędu. W północno-wschodnim narożniku zaprojektowano szklaną wieże mieszczącą windę. Klienci Galerii będą mogli korzystać z dwóch parkingów-podziemnego i zewnętrznego.

Galeria powstanie na działce po WKU. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w październiku 2006 roku. Prace budowlane zaczną się od ogrodzenia terenu. Później zamontowane zostaną specjalne żelbetonowe pale, które zapobiegać będą obsuwaniu się sąsiednich budynków. Inwestor chce rozpocząć prace wykończeniowe w połowie 2007 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej