Retail Concept komercjalizuje Karuzela Parki

2010-12-22 12:40
Karuzela Park, Biskupiec
Autor: Mediadem

Retail Concept opracowała koncepcję handlową obiektów "Karuzela Park" w Ciechanowie i w Biskupcu. Trwają już rozmowy i są podpisywane umowy z najemcami zainteresowanymi pojawieniem się w obiektach.

W Ciechanowie i Biskupcu powstaną małe obiekty handlowe w formule parków handlowych. Usytuowanie obiektów zapewni dobry dojazd dla wszystkich klientów, zarówno zamieszkujących okoliczne osiedla, jak i przyjezdnych. Wielkość centrów będzie wahać się od 4000 do 8000 m2. Karuzela Parki charakteryzują się typowymi dla tego formatu bezpośrednimi wejściami do sklepów z dużego parkingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci będą mieli dogodny dostęp do każdego lokalu, a najemcy zyskają atrakcyjną ekspozycję witryny.
Karuzela Park w Ciechanowie to 8000 m2 powierzchni najmu, na której zaplanowano 11 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum powstanie także parking na 280 miejsc. Koncepcja doboru najemców została przygotowana przez firmę Retail Concept, która jest wyłącznym agentem komercjalizującym oba obiektów. O koncepcję architektoniczną zadbało studio architektoniczne OZONE. Obiekt w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na około 4000 m2. Tam klienci będą mieli do dyspozycji 130 miejsc parkingowych.

Otwarcie centrum zaplanowano na koniec 2011 roku. Przewidywany termin otwarcia Karuzeli w Ciechanowie zaplanowano na IV kwartał 2011 r.

– Formuła Karuzela Parków zakłada dobór najemców tak, aby odpowiadały codziennym potrzebom mieszkańców – mówi Marceli Maćkiewicz Leasing Specialist w firmie Retail Concept. – Obecnie  pracujemy nad kolejnymi projektami Karuzel dla prywatnych inwestorów, które powstaną
w 30-40 tysięcznych miastach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej