Quattro Business Park

2008-10-06 15:53
Ouattro Business Park
Autor: brak danych

Cztery czterokondygnacyjne budynki o powierzchni 12 000 m2 każdy, restauracje, kliniki medyczne oraz centrum konferencyjne na 200 osób i to wszystko znajdzie się w Quattro Business Park w Krakowie. W ramach inwestycji zostanie wybudowany także parking na 1100 samochodów. Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates.

Kompleks powstaje przy Al. Gen. Bora-Komorowskiego, jednej z głównych arterii Krakowa, w prostej linii łączy się z obwodnicą Krakowa i Autostradą. Doskonale rozwinięta w tym rejonie sieć komunikacji miejskiej pozwoli na szybkie przemieszczanie się w dowolnym kierunku. W obiekcie będzie całodobowa ochrona, a w budynkach zostaną zainstalowane systemy kontroli dostępu do budynku, lokali, garażu podziemnego oraz wielopoziomowego parkingu.

Budowa została podzielona na 4 etapy. W pierwszym, który ma być zrealizowany do grudnia 2009, powstanie pierwszy budynek z przyporządkowaną do niego infrastrukturą techniczną. W październiku 2010 roku zostanie oddany drugi budynek wraz z parkingiem wielopoziomowym. Oddanie do użytku dwóch pozostałych biurowców planowane jest na koniec 2011 i 2012 roku.

Inwestorem Ouattro Business Park jest Grupa Buma - zespół współpracujących ze sobą od 1991 roku firm związanych z działalnością deweloperską.
Komercjalizacją powierzchni zajmie się: Grupa Buma, Knight Frank, CB Richard Ellis, Colliers INT.

Standard budynków:

  • podłogi podniesione, pokryte wykładziną dywanową w kaflach;
  • pełna klimatyzacja z możliwością indywidualnej korekty temperatury w lokalu;
  • system sygnalizacji pożaru;
  • lokale każdego piętra oraz garaż podziemny obsługiwane będą przez pięć szybkobieżnych wind.

QBP w liczbach:
powierzchnia użytkowa całkowita: 85 000 m2
powierzchnia użytkowa wynajmowana: 48 000 m2.

październik 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej