Quattro Business Park

2008-10-06 15:53
Ouattro Business Park
Autor: brak danych

Cztery czterokondygnacyjne budynki o powierzchni 12 000 m2 każdy, restauracje, kliniki medyczne oraz centrum konferencyjne na 200 osób i to wszystko znajdzie się w Quattro Business Park w Krakowie. W ramach inwestycji zostanie wybudowany także parking na 1100 samochodów. Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates.

Kompleks powstaje przy Al. Gen. Bora-Komorowskiego, jednej z głównych arterii Krakowa, w prostej linii łączy się z obwodnicą Krakowa i Autostradą. Doskonale rozwinięta w tym rejonie sieć komunikacji miejskiej pozwoli na szybkie przemieszczanie się w dowolnym kierunku. W obiekcie będzie całodobowa ochrona, a w budynkach zostaną zainstalowane systemy kontroli dostępu do budynku, lokali, garażu podziemnego oraz wielopoziomowego parkingu.

Budowa została podzielona na 4 etapy. W pierwszym, który ma być zrealizowany do grudnia 2009, powstanie pierwszy budynek z przyporządkowaną do niego infrastrukturą techniczną. W październiku 2010 roku zostanie oddany drugi budynek wraz z parkingiem wielopoziomowym. Oddanie do użytku dwóch pozostałych biurowców planowane jest na koniec 2011 i 2012 roku.

Inwestorem Ouattro Business Park jest Grupa Buma - zespół współpracujących ze sobą od 1991 roku firm związanych z działalnością deweloperską.
Komercjalizacją powierzchni zajmie się: Grupa Buma, Knight Frank, CB Richard Ellis, Colliers INT.

Standard budynków:

  • podłogi podniesione, pokryte wykładziną dywanową w kaflach;
  • pełna klimatyzacja z możliwością indywidualnej korekty temperatury w lokalu;
  • system sygnalizacji pożaru;
  • lokale każdego piętra oraz garaż podziemny obsługiwane będą przez pięć szybkobieżnych wind.

QBP w liczbach:
powierzchnia użytkowa całkowita: 85 000 m2
powierzchnia użytkowa wynajmowana: 48 000 m2.

październik 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej