PROCHEM dla Goodrich

2009-02-19 15:58

Firma PROCHEM podpisała z Goodrich Aerospace Poland umowę na wykonanie projektu oraz zarządzanie budową zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec. Zakład będzie produkował podzespoły do samolotów pasażerskich. Projekt i budowę inwestycji zaplanowano na lata 2009-2012.  

W ramach umowy PROCHEM odpowiada za wykonanie prac projektowych, w tym projektu budowlanego niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę dla zakładu zlokalizowanego niedaleko lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. PROCHEM zajmie się również zarządzaniem kontraktacją i budową obiektu. “Mamy ogromną satysfakcję, że firma Goodrich zdecydowała się na współpracę z nami. Przygotowanie kompleksowej oferty dla międzynarodowej firmy z branży lotniczej było dla nas wielkim wyzwaniem i jednocześnie potwierdziło naszą gotowość do świadczenia usług na najwyższym poziomie, także dla tak specyficznej branży jaką jest przemysł lotniczy. PROCHEM ma bogate doświadczenie we współpracy z zagranicznymi klientami. Potrafimy dostosować się do ich wymagań i oczekiwań, tak różnych w zależności od kraju pochodzenia inwestora. Ma to szczególne znaczenie w obecnej sytuacji, kiedy wiele firm weryfikuje swoje plany inwestycyjne, a ich wymagania stają się coraz wyższe” – mówi Marek Kiersznicki, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w PROCHEM SA.
Goodrich Corporation to firma z listy Fortune 500, globalny dostawca systemów i usług dla przemysłu lotniczego, obronnego i bezpieczeństwa wewnętrznego.
PROCHEM SA już od wielu lat kompleksowo obsługuje inwestorów zagranicznych działających na polskim rynku. Wśród klientów spółki znajdują się między innymi: LG.Philips LCD, Delphi, Toyota, Bauer, Toshiba oraz Procter&Gamble.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej