PROCHEM dla Goodrich

2009-02-19 15:58

Firma PROCHEM podpisała z Goodrich Aerospace Poland umowę na wykonanie projektu oraz zarządzanie budową zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec. Zakład będzie produkował podzespoły do samolotów pasażerskich. Projekt i budowę inwestycji zaplanowano na lata 2009-2012.  

W ramach umowy PROCHEM odpowiada za wykonanie prac projektowych, w tym projektu budowlanego niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę dla zakładu zlokalizowanego niedaleko lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. PROCHEM zajmie się również zarządzaniem kontraktacją i budową obiektu. “Mamy ogromną satysfakcję, że firma Goodrich zdecydowała się na współpracę z nami. Przygotowanie kompleksowej oferty dla międzynarodowej firmy z branży lotniczej było dla nas wielkim wyzwaniem i jednocześnie potwierdziło naszą gotowość do świadczenia usług na najwyższym poziomie, także dla tak specyficznej branży jaką jest przemysł lotniczy. PROCHEM ma bogate doświadczenie we współpracy z zagranicznymi klientami. Potrafimy dostosować się do ich wymagań i oczekiwań, tak różnych w zależności od kraju pochodzenia inwestora. Ma to szczególne znaczenie w obecnej sytuacji, kiedy wiele firm weryfikuje swoje plany inwestycyjne, a ich wymagania stają się coraz wyższe” – mówi Marek Kiersznicki, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w PROCHEM SA.
Goodrich Corporation to firma z listy Fortune 500, globalny dostawca systemów i usług dla przemysłu lotniczego, obronnego i bezpieczeństwa wewnętrznego.
PROCHEM SA już od wielu lat kompleksowo obsługuje inwestorów zagranicznych działających na polskim rynku. Wśród klientów spółki znajdują się między innymi: LG.Philips LCD, Delphi, Toyota, Bauer, Toshiba oraz Procter&Gamble.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej