Powstaje biurowiec w Opolu

2007-05-21 16:39

Przy ulicy Książąt Opolskich 29 powstaje nowy obiekt biurowo-usługowy z restauracją w piwnicy i kawiarnią z tarasem widokowym na ostatnim piętrze.

Inwestycja rozpoczęła się cztery lata temu i zostanie oddana do użytku jesienią 2007 roku. Budowa trwa tak długo, bo prace wykonywane są etapowo, w zależności od możliwości finansowych inwestora. Poza tym nowy obiekt powstaje na bazie budynku, w którym dawniej mieściła się restauracja. Trzeba było wzmocnić fundamenty, poszerzyć piwnicę i dobudować trzy piętra. Dodatkową trudność sprawiał niecodzienny projekt, w którym winda jest zewnętrzna, to znaczy, że korzystający z niej ludzie będą mogli obserwować to, co dzieje się na rondzie. Obecnie obiekt ma cztery piętra, każde po blisko 220 metrów kwadratowych. Inwestor, Spółdzielnia Rzemieślniczo - Usługowa, chce znajdujące się tam pomieszczenia wynająć, a w piwnicach i na ostatnim piętrze planuje urządzenie restauracji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej