PM Group Polska koordynuje budowę fabryki UWE

2007-06-06 17:47
Zakłąd produkcyjny
Autor: PM Group

Na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie kolejny zakład. Inwestorem jest firma UWE, która stanowi część koncernu MCC. Spółka zajmuje się produkcją urządzeń chłodniczych, grzewczych i wentylacyjnych wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym.

Nowy zakład powstanie w Oławie, a produkowane w nim będą wymienniki ciepła do układów klimatyzacyjnych dla samochodów ciężarowych. Zgodnie z planami firma MCC zamierza przeznaczyć na budowę obiektu 19 mln zł. Jeśli tylko nie będzie opóźnień, hala zostanie oddana do użytku na początku października 2007 roku, a budowa całości zakończy się pod koniec listopada. Produkcja w nowym obiekcie ma się rozpocząć w styczniu 2008 roku.

Nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi sprawuje PM Group Polska, jedna z największych firm, które zarządzają realizacją inwestycji, usługami projektowymi i architektonicznymi. Z firmą MCC UWE współpracuje po raz pierwszy, ale na terenie WSEE będzie to jej kolejna inwestycja. Z usług PM Group Polska skorzystały wcześniej m.in. Colgate-Palmolive, Electrolux, NSK Steering Systems, Lincoln Electric Company i AAM.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej